Eesti uudised

Intiimteenuste spetsialist räägib, mida ja kui kallilt Tallinnas seksivaldkonnas osta saab

NAD ON KÕIKJAL! Seksiturgu elavdavad vabameelsed Vene ja Ukraina lõbutüdrukud (181)

Endel Sooving, 2. mai 2019, 21:25
Lõbutüdrukud Tallinnas klienti ootamas – sellist vaatepilti kohalikul intiimturul enam ei näe.Foto: Erakogu

Eestis on bordellide likvideerimist serveeritud kui organiseeritud kuritegevuse ühe raku hävitamist. Ometi pole seksiteenuste pakkumine lõppenud. Õhtuleht vestles mehega, kes on Tallinna seksituruga peensusteni kursis. Et valdkonnas liiguvad endiselt kopsakad rahasummad, meelitab hea sissetulek kohale välismaise tööjõu.

Välismaalased on hakanud Eesti seksiturul usinalt tegutsema just viimase kuue-seitsme kuu jooksul, teab Õhtulehega oma kogemusi jaganud intiimteenuste ekspert. Kui ehitustel rügavad paljud ukrainlased ja venelased lepinguta ning jäävad vahel isegi keskpärasest ümbrikupalgast ilma, siis samadest riikidest siia saabunud lõbutüdrukute päevateenistus ületab ilmselt ehitajate kuupalga.

Slaavlannasid peibutab uuele jahimaale teadmine, et Tallinnas makstakse seksi eest kolm-neli korda rohkem kui nende kodumaal. Eestisse saabutakse enamasti nädalaks. Sel ajal töötatakse varavalgest varavalgeni. Ahvatlev teenusepakkuja võib edukal päeval kasseerida vähemalt 1500 eurot. Õhtulehele teadaolevalt on politsei mõned sellised isehakanud „töötajad“ viisarežiimi rikkumise pärast ka riigist välja saatnud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25. juuli 2019, 21:21
„ÕNNELIKKU LÕPPU“ ENAM EI SAA: vahistati kaks Tallinnas lõbuäri ajanud perekonda
29. aprill 2019, 12:50
Rooneyga maganud prostituut: ta hakkas pärast seksi mu õlal nutma
13. aprill 2019, 00:07
Eesti pornograafia isa Ned de Baggo varustas riivatute piltidega poolt maailma

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee