Poliitika

Kuidas kajastas välismeedia Marti Kuusiku tagasiastumist? (80)

LISA KOMMENTAAR

Õpetajalt ÕPETAJALE !!! 5. mai 2019 10:18
Lugupeetud "kõrgestiharitud" Eesti õpetaja! Te häbistate oma kümnete kommentaaridega tuhandeid Eestimaa õpetajaid, kes ei mõtle Teiega ühtmoodi. Milliseid kommentaare kirjutaksite siis, kui saaksite sellist alampalka nagu tuhanded töökad inimesed, kes igapäevaselt rohkem kui 8 tundi oma füüsiliselt raskeid töökohustusi täidavad! Muutusi on tööinimestele vaja. Teie ülesanne on ainult otsida siin kirjavigu!
De Facto 3. mai 2019 07:20
tore et välismeedia kajastas kuusiku tagakiusamist 2. mai 2019 23:22
seoses sellega saab nn. president varsti avalikult vabandada ja tagasi astuda
Joss 2. mai 2019 17:13
Nii et see, et Kuusik lubas E hääletuse pettuse avalikustada, läks talle ilmselt maksma ministri koha. Kas natuke liiga tobe pole selleks tembeldada inimest naisepeksjaks? Kogu valitsus ja president peavad tagasi astuma, see, mis praegu toimub , on liig mis liig. Punane joon on ületatud pika sammuga!
2. mai 2019 13:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
vastus 09:57 Targutajale 2. mai 2019 13:39
Peeter 2. mai 2019 13:22
Kogu selle komejandi taga on laid rumalus, loodusseaduste järgi toimub rahvuslik agoonias, mida ära hoida on võimatu.( inkadel ja teised lõpetasid lameda peoga). Põhimõtteliselt saaks seda agoonias pidurdada - vabadus tuleb asendada kohusetundest ja vastutusega, nauding tööga, arenev elu on raske töö tuleviku nimel. Siis tuleb ka iive, mis on iga bioloogilise vormi eelduseks. Üldine pidu selle lõpuks.

Lääs teab seda, mida me ise nendele endi kohta teatame 2. mai 2019 11:06
Küllap vist ikka sedasi, nagu meilt siit mõnede poolt nendele andmeid ette söödetakse. Näiteks et jumalapärast aidake demokraatiat päästa! Et võimule trügivad fašistid, rassistid ja igasugused muud pahad "istid"! Kes kavandavad igasuguseid pattusid. Sealhulgas ka Euroliidu lagundamist. Naiste diskrimineerimist ja homode ahistamist. Inimõiguste jalge alla tallamist. Ja kõrvaletõrjutud progressiivsed ning demokraatlikud jõud vajavad seega abi ning toetust.
Suur AGA 2. mai 2019 11:04
Kirjutate kõik siin peretülidest ja -vägivallast aga unustate riigi vägivalla sama riigi tavakodaniku vastu. Kas see on lubatud? Suuremad vägivalla juhtumid on jõudnud kohtusse aga väiksemad ja just tihti sellele kodanikule suurema tähtsusega juhtumid, mille tagajärjel on toimunud suur muutus tema elus? Sülitame selle peale- jah?
Ja probleem 2. mai 2019 10:51
on, et eesti keel on keeruline ja tundmatu suurtele rahvastele aga kui rohkem erainitsiatiivil kirjutada ka sellest kuidas rehvid on 17a eesti riiki sohu vedanud siis saaks välismaalased ka sellele rohkem pihta. Mul kogemusi 10a eest soomest kui ei usutud, et eestis palgad nii haledad, pidin kontoväljavõtteid näitama ja siis alles imestati, tunti kaasa, et kuidas te elate seal ja, et meedias teised andmed jne. Saksamaal kohtasin eelmine aasta sama. Kui rääkisin kuidas asjad tegelikult on, vangutati pead ja leiti, et seal istuks rehvid kinni enamuses.
Targutajale 2. mai 2019 10:57
Kui sa majandusest mitte midagi ei tea, siis ära kirjuta oma ajupesu kommnetaare siia. Sa tee endale Eesti ja Soome tööstuse struktuur ikka selgeks. Kui Soome suudab eksportida 5 miljardi euro eest rohkem erinevaid kõrgtehnoloogilisi kaupu, millesse on kaasatud mäe-ja metallitööstus, siis Eestis võid sa unistada sellistest palkadest, sest Eestis pole ekspordiks midagi sellist pakkuda, mis ületaks impordi summad. Eesti on alati rohkem kaupu sisse toonud, kui ekportinud. Teisisõnu Soome jookseb iga aasta kõvasti raha rohkem sisse, kui välja läheb. Lihtne vastus, miks Soomes saab palka rohkem
2. mai 2019 10:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
maali 2. mai 2019 10:55
räägid nii nagu EKRE oleks üksi valitsuses, ka Isamaad tahtis ref välja süüa kui mõtlevad inimesed õnneks seda ei lasknud
Oled tõesti hästi veider! 2. mai 2019 11:06
Aga anname sulle andeks. Sest sina oled ju ainult oravate valitsust näinud, kasvanud koos sellega, oled sellest lummatud. Sest sa ei ole muid valitsusi näinud. Veelvähem väljamaiseid valitsusi. Aga kaugemalt vaadates saaksid aru, mida väljamaal meist arvatakse. Tihti olen kuulnud, kuidas nad imestavad: "Et nii väike pere, aga ühte ei oska hoida"! Ja veel: Nii väikses peres oleks majandust lihtne üleval hoida, kõik oleksid võrdselt rikkad". Vaata ringi! Konservatiivid võidavad mujal, tõusvas tempos, enam hääli valimistel.
hästi veider 2. mai 2019 11:34
väga iseloomulik - kohe lendavad agressiivsed ründajad peale - kes ei räägi mu mu mõtte sisust, vaid ründavad isiklikult
2. mai 2019 10:48
Tänapäeva eestlaskond ei midagi muud õnneks et pole segatud ieestivienelsskondatega sellisese patta
2. mai 2019 10:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
2. mai 2019 13:51
EKRED viivad mitte ainult Eesti riigi maine põhja, vaid nende ülesandeks on Eesti riik põhja viia ja siis Eesti riigi väravad avada oma leivaisade rohelistele meestele.

ongi nii 2. mai 2019 09:57
Head kommenteerijad ja ajakirjanikud.Ennem ei tohi kedagi süüdi mõista,kui süüdistus pole kohtu poolt tõestatud.Külajutud jäägu külajuttudeks,kuid süüdlaseks tegemine enne kohtuvõimude poolt kinnitamata andmetel on väga vale ja kurjakuulutav.Pean silmas ka presidenti,kes tugines külajuttudele ja mitte ei oodatud ära tõe väljaselgitamiseni.President käitub vastandatult oma sõnadele ja tegudele.Häbi,presidendile,kes seadustest kinni ei pea ning kogub tuure külajuttude najal.
kuule mine pekki 2. mai 2019 11:00
Huvitav, et ekreiidid peavad lugu politsei poolt kindlaks tehtud faktidele põhinedes alkohoolses joobes olevate juhtide üle ja tabavad kiiruseületajad ja ekreiidid võidavad, et need on kuulujutud. Kes ütles, et perevägivald on demonstreerimiseks avalikult?
to: ongi nii/ täna, 09:57 2. mai 2019 11:05
ei olegi ju süüdi mõistetud! Arvata on, et taustakontroll, mida tehakse riigisaladustele ligipääsuks kõigile sellise taseme tippametnikele ja mis ei ole avalik, tõi välja aspekte, miks sellel mehel oli targem taanduda. Ei saa olla riigi väliskaubanduse valdkonna juht ja olla mistahes põhjustel šantažeeritav. Niisugune positsioon eeldabki rohkemat kui tavakodanikelt oodatakse. Kellegi süüdistustega tegelevadki kohtud, kust tuleb siis otsus: süüdi vs süütu. Eraelulisi detaile ei peagi avalikkus teadma, kuid teatud ametkonnad ja tööandja võivad teada rohkem, kui kollane meedia avaldanud on.
totule 2. mai 2019 11:05
kohtus süüdi mõistes, saab inimesele määrata reaalse karistuse kas vangistuse või rahatrahvi näol ja kõik. Kui inimest ei tohi enne süüdi tunnistada, kuidas siis kahtlusaluseid vanglas tohib hoida enne kohtus süüdi tunnistamist, nad ju siis veel süütud?
ära modereeritu 2. mai 2019 11:28
Kahjuks ei saa traditsioonlist võimude lahusust ja toimuvaid struktuurimuudatusi enam analüüsida ning ära seletada - tsensor-moderaator ei luba! Kuigi tartu Ülikooli haridusega inimesena ei luba ma endale kunagi sõimu, laimu ega ropendamisi.(mida moderaaorid lahkesti läbi lasevad) Aga ilmselt on ka mitmed politoloogilised ning juriidilised terminid juba "keelatud roppuste" hulka arvatud?
Tore 2. mai 2019 12:09
Jah, president käitus valesti, et kinnitas selle valitsuse oma allkirjaga. Riigikogu oleks muidugi valitsuse ametisse pannud aga vähemalt ilma tema nõusolekuta.
2. mai 2019 09:54
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
tere talv 2. mai 2019 11:01
Välismeediasse peaks andma ka selle, kuidas teie ekreiitide koalitsiooni partner Ratas 250 miljonit eurot ära varastas ja omadele jopedele jagas - see millegipärast ekreiite ei huvita
to: täna, 09:54 2. mai 2019 11:08
ja ise ammutad vist "uusi uudiseid", mida muuseas toodab vist see isik, kes sai tubli punahariduse Moskvas ja toimetas usina komsomolibossina ERKIs... Kuidas see viha küll nii valikuline küll on, omad rahvaliitlased puha ära unustanud, sahtlilepingust rääkimata!
2. mai 2019 09:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Õpetaja 2. mai 2019 11:04
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
Et miks lahkus saalist? 2. mai 2019 11:30
Eile õhtul Tallinna TV-s pakkus keegi välja versiooni, et äkki oli tal lihtsalt vaja kiiresti kempsu minna, sellepärast.
2. mai 2019 09:37
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
09;37 2. mai 2019 10:12
Kuidas väidad,et naisepeksja,kas kohus on süü tõestanud?
See muidugi ei loe. Sest nagu öeldi ka "Viimases reliikviaski", et meie püha üritust ei peata miski 2. mai 2019 11:34
Minu teada tegi naine ise meediasse avalduse, et ta tõepoolest ise kukkus oma käe katki.
13835 2. mai 2019 09:21
Kas Veerpalud on juba välja ilmunud? Eesti spordimainet mitmekordselt kahjustanud ja põrmustanud Alaver ja ülejäänud rotikari on radalilt haihtunud. Kas uuriv erapooletu ajakirjandus võiks nüüd päris teemadega jälle tegelema hakata ja spordipetiseid valgusesse tirida.
Õpetaja 2. mai 2019 11:05
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
Tiks 2. mai 2019 09:20
Ma ei usalda e-valimisi ja see veelkord näitas et midagi on väga valesti pärast Kuusiku lahkumist tuleks seda väga väga põhjalikult uurida mis ajas Reformikad nii taga jalgadele.Mingi tehing? või 100 aastane keed.
to Tiks 2. mai 2019 10:33
oligi valesti, EKRE sai ootamatult palju e-hääli, tulebki põhjalikult uurida. või olid EKRE e-hääled kuidagi erilisemad ja paremad?
Õpetaja 2. mai 2019 11:05
Piinlik on vaadata, kuidas (Tiks) eestlane ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
2. mai 2019 09:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
xxx 2. mai 2019 10:23
Inimene käitsu riigimehelikult aga sinusugune sellest aru ei saa.
to xxx 2. mai 2019 11:02
naiste peksmine, valetamine, purjus peaga sõitmine on riigimehelik? sry ekre = puue
Tore 2. mai 2019 12:13
Õpetaja, too vead välja!

2. mai 2019 08:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
08:39! 2. mai 2019 08:51
Sa vist pole uurinud? Kaasiku ametikäikudest ja haridusest on avalikult teavitatud. Ja mitte pole pahad teed tal käidud. Mõned valitsustes on olnud üldse ima mingi hariduseta. Pealegi vale ametit juhtimas.
to: 08:39!/ täna, 08:51 2. mai 2019 09:57
avalikult on teada nii haridus kui ka töökäik, viimatine ametikoht oli spordibaasi direktor. Ei ole ERIharidust ei IT-valdkonnas ega ka väliskaubanduses. Kui 1988 lõpetas keskkooli, siis 1992 juba TTÜ (vilistlasena eesnimeks Martti - kas vahetas nime, sest "minister" on Marti), see teeb vaid 4 õppeaastat - kas baka? See, et "vaata kuidas teised" ei ole argument! See ministriportfell on sellisena mittevajalik ja nagu näha, ei ole sinna ka sobilikku ministrit leida, selline vägisi ja otsitud asi. Eestis on oluliselt nutikamaid itimehi-naisi ja väliskaubandusspetse, rääkimata tippjuhtidest.
Retti 2. mai 2019 08:03
Raske saab olla sellel valitsusel- kallased nagu veskikivid kaelas aga JÕUDU soovin ikkagi !!!
2. mai 2019 08:54
Raske on jah ja saab veel olema Ratasel, kuna EKREd on nagu veskikivid Ratase kaelas.
nii on 2. mai 2019 10:57
Ka mina soovin jõudu ja imetlen Ratast, ta saab hakkama, ükski erakond ei ole nii hullusti talitanud kui seekord reform
OK 2. mai 2019 08:01
Näitan kahe käega OK--OK
üks osake saastast 2. mai 2019 07:34
mul kadus igasugune lugupidamine presidendist ja Eestist. Eestis ei ole demokraatiat!
Ära muretse, tuuakse (ehk kunagi) ka demokraatia säilmed tagasi? 2. mai 2019 07:50
Presidendil on seljatagunegi olemas ja kui elatiseks toetust vaja, siis EL tugigrupp ikka aitab omasid - välismeediagi tunneb "meile" kaasa, oleme kuulsuse narrid!
Õpetaja 2. mai 2019 11:06
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane (07:34) ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
mis see demokraatia on? 2. mai 2019 11:11
Kas see, kui ekre oleks näiteks ministriteks määranud kõik endised pedofiilid oma erakonnast?
Igast asjast 2. mai 2019 07:21
saab MÄRKKI lugeda.President oli uute ministrite ametisse võtmisel dressipluusis aga kui Kuusik lahkus siis kenasti kleidis .
Üks vale veel: 2. mai 2019 05:58
Nimelt nüüd kajastab ka välismeedia, et Ratse poolt, Kuusiku kaasabil, tehti kõne Kuusiku naisele. Kuigi Ratas ütles otse teles välja, et kõne tegi omal initsiatiivil Kuusiku abikaasa. Kes siis kinnitas, et mingit perevägivalda pole olnud, ja et jätke minu pere rahule. Kuigi oleks nagu kõik selge, peab oravate meedia ikka valet edasi raiuma. Loomulikult söödetakse see vale ette ka välismeediale.
ei imesta 2. mai 2019 07:38
kui Ratas jookseb KAKA juurde. Minul oleks rohkem eneseväärikust. Sellise laimu peale, mida Kaja ütles Keskerakonna ja Ratase enda kohta, mina Kajaga koalitsiooni ei astuks. Las tulevad uued valimised ja seekord paberkandjal.
to07:38. 2. mai 2019 07:51
Kas Ratas on kuskil märku andnud, et soovib KAKA-ga koalitsiooni teha? Mina pole märganud. Või ütles seda välismeedia? Ja see omakorda sai vihje oravatelt? Valgusta rahvast! Ennetused kuuluvad ilmateadete rubriiki.
08:12. 2. mai 2019 09:33
Vot sellised Jussid ongi provotseerijad! Kes kunagi ei loe, ei kuule uudiseid. Raiuvad ikka oma. Täitsa ehtne orav!
Õpetaja 2. mai 2019 11:07
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane (05:58) ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.

Ella 2. mai 2019 03:23
Oo VÄLISMEEDIA ! Oo laseme aga laulu lahti ÜLE MAAILMA, kui paha on EKRE !!! Huvitav küll, et VÄLISMEEDIA ei kajastanud peaaegu üldse, kui Eesti president K.Kaljulaid Moskvas V.Putinit külastas - tähtsusetu sündmus !!! Aga vaata EKRE ministri tagasi astumist kajastab kogu VÄLISMEEDIA The Washington Postini välja. .........USA mainekas väljaanne The Washington Post kirjutas samuti Kuusiku tagasiastumisest, kasutades AP teksti ise midagi lisamata. Kuusiku tagasiastumine ületas uudiskünnise ka Soomes. Nende rahvusringhääling YLE kirjutas, et EKRE-sse !!! kuuluv minister Martin Kuusik.. jne.jne.
Õpetaja 2. mai 2019 11:07
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
on 1. mai 2019 23:36
mida modereerida kui käemargid seletatud-veesuusataja näitab-nii hoida kiirust.
Rahvusvaleline 2. mai 2019 06:01
pöidla ja nimetissõrmega tehtav "O" kujuline käemärk tähendab "OK", ehk "kõik on korras"! Kasutusel ka sukeldujate juures.
nõmedus kuubis 2. mai 2019 07:44
mõned inimesed on lihtsalt nii rumalad või harimatud, et ei saa aru isegi käemärgist, mis tähendab ju OK ehk kõik on hästi.
2. mai 2019 08:56
ah, et ekred on veel veesuusatajad kaa...ha ha haaa!
1. mai 2019 22:55
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ekrete vana lugulaul 2. mai 2019 09:13
teised kaa, teised kaa!
Õpetaja 2. mai 2019 11:08
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane (22:55) ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel.
tõega näkku 1. mai 2019 22:46
Välismeedia kajastused põhinevad peavoolumeedia infost ja arusaamadest lähtudes, mis tähendab ühekülgset käsitlust.Endast lugupidavad väljaanded mõistagi kuulavad üle ka teise poole ja siis kooruvad välja häbiväärsed seigad , kuidas Eesti õigussüsteemis ei järgita Põhiseadust ja kriminaalmenetlust alustatakse anonüümsete tunnistajate ütluste järgi
,,,... 2. mai 2019 01:15
Milline on eestis endast lugupidav väljaanne!!!????
Õpetaja 2. mai 2019 11:09
Piinlik on vaadata, kuidas eestlane ei oska hariduslikul tasemel korralikult isegi kommnetaare kirjutada. Haritud ja erudeeritud eestlane selliste kirjavigade ja vigase lauseehitusega kirju ei kirjuta. Sellega tegelevad, kas kehva kooliharidusega inimesed või need, kellele eesti keel ei ole emakeel. Haritud ja erudeeritud eestlane ei loe alam-meediat nagu Sputnik, Uued Uudised, Objektiiv - sellised portaalid on propaganda portaalid
kõik.... 1. mai 2019 22:46
...ullikesed teavad täpselt et peksab naist...ainult naine ise ei tea sellest midagi.See palju hullem vägivald, mida korraldab pusamutt oma poolvennaga, rehvide ja sotsidega nende pere ja laste vastu.

1. mai 2019 22:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
kui ta ütles 2. mai 2019 09:59
et pole süüdi siis oleks võinud peatada oma ministriks olemine niikauaks kui asi klaar. teda asendaks seni ajutine minister. kuna ta loobus kohast tunnistab endal süüd.
A 1. mai 2019 21:56
Marti ,õieti tegid ,et tagasi astusid ,sest ministrina oleks ükskõik ,mis sa oma laste või naisega koos teinud oleksid -kõik oleks olnud jõupositsioonilt ja feministidest 'peretuttavad' oleks su elu põrguks teinud
1. mai 2019 22:14
kuusik tunnistas tagasiastumisega oma süüd
kohtus ka 2. mai 2019 07:49
surutakse inimesele peale kokkuleppemenetlust, sest süüd nagu ei ole, kuid kohtul on vaja linnukest kirja.
Eks ... 1. mai 2019 21:50
... niimoodi kajastati nagu vasakliberid ette söötsid!
munk ( μοναχός ) 1. mai 2019 21:38
See on see maa, kus ei hoita töö- ja eraasju lahus tehes tööasju töö ajal ja eraasju vabal ajal ning mis sobiks suurepäraselt viie suurima lasteaia hulka.
1. mai 2019 21:11
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to aus eestlane 1. mai 2019 21:49
Ja kus ta siis süüdi on mõistetud? Uurimine alles käib ja tagasi astus ta omal soovil.
2. mai 2019 05:02
1. mai 2019 21:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
chewing gum echo chamber 1. mai 2019 22:01
Kas see on üks vanem keskealine mees, kes armastab tvitteris teiste inimeste inglise keelsete kirjavigade üle (mis sest et see nende emakeel ei ole) dotseerivalt näpuga näidata (et mitte öelda ilkuda),otsustab inimeste väärtuse üle paari kirjavea alusel,aga ise on (remark: kunstiline irooniline pisendus) mõnikord jäänud hätta eesti keelsete mõtteselgete kirjavigadeta lausete moodustamisel? Tema teotsemine ei meenuta asju tasakalukalt siluva PR tegelase käitumist, vaid pigem kohati meenutab nagu välismaise mõjuagentuura provokaatori tööd.
saast 2. mai 2019 07:52
ilmselt kardeti e-valimiste pärast.

eremiit 1. mai 2019 20:55
soome ajakirjandus võiks selle joobes sõidu jutu peale lisada, et soomes seda promillikogust joobeks ei peeta ja autojuhtimist ei keelata, koik muu jutt on kuulujuttudele ylesehitatud ja inimene survestati lahkuma enne, kui mingit vähimatki kinnitust oli seaduslikult leitud, kogu selline tegevus on vasakliberaalide häbiväärne vägivallatsemine meie nn presidendi eestvedamisel, kogu juhtum jätab seeneliste kambaka mulje
lugeja 1. mai 2019 20:57
Vaadake, KUI "KUULSAKS" sai see naisepeksja! Küll tal on nüüd ikka UHKE tunne!
to lugeja 1. mai 2019 23:38
nägid pealt või rääkisid seenelised metsas, et peksis kedagi
aga 2. mai 2019 07:55
kas Taavi ei vägivallatsenud külmkapi taga naise kallal. Naine ju seda ei soovinud!
täiesti rahulik erapooletu 1. mai 2019 20:43
imelik naiivselt rumal küsimus pealkirjas. Täpselt nii kajastaski nagu meiegi kollasevõitu ajakirjandus. Kuskohast nad muidu oma teabeallikad võtavad. .
super 1. mai 2019 20:14
See käemärk on laialt levinud ja tähendab üldsuse korras ehk okei.Mingit halba maiku sellel pole.No aga kui soovitakse midagi suureks mulliks puhuda siis see ka puhutakse .Arvan küll ,et seda märki teavad kõik.Pöial püsti on iganenud märk.
1. mai 2019 21:12
Eks mäita siis seds märki. Vasta, kas mustanahalised arvavad, et on "hea tuju märk".
to 21.12 1. mai 2019 21:35
keda meie maal huvitavad sinu mustad??
we all living in america. america is wunderbar 1. mai 2019 22:11
https://pbs.twimg.com/media/D5WkdfVXsAkqmhe.jpg:large
Kuusik Kaasik 1. mai 2019 20:09
Kui mõni armasPagulane suurest lugupidamisest kaasa vastu oma naisel peaOtsast äraKeerab või põlemaPaneb, ei kirjuta sellest ükski endast lugupidav väljaanne
A 1. mai 2019 19:59
EKRE ! Pange uus e-valimisi uurida lubav minister ametisse .Kuusik võiks tema nõunik olla .
19;59 1. mai 2019 21:01
Arvata on ,et nii see saabki olema.
Mind 1. mai 2019 19:52
huvitab,missugune see käemärk on,mis sümboliseerib valgete ülemvõimu?Kui teada saan,hakkan seda laialdaselt kasutama ja propageerima.
Näete nüüd 1. mai 2019 21:51
intelligentsuse ja mitteintelligentsuse suhe 6/35
1. mai 2019 22:12
https://pbs.twimg.com/media/D5WkdfVXsAkqmhe.jpg:large
tõe otsingud 1. mai 2019 19:50
Maailmakuulsaks saab mitut moodi.Aga seda,kuidas Kuusik ministriks määrati ilma tema tausta teadmata Ratase ja Kersti kaasabil mäletatakse veel kaua. Ja kumbki neist ei takistanud enne allkirja andmist,kuigi aimasid halba.Nii lihtsalt võib ükskõik,kes sattuda riigi saladuste juurde.Kes siis suuremat kahju tegi kas Kuusik,Ratas või Kersti.Kindlasti tuleb Kuusikul oma ausust kohtu kaudu tõestada.
to 19:55 1. mai 2019 19:58
milline järg? Ministrist tagasiastumine?

1. mai 2019 19:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to 19.46 1. mai 2019 19:55
mis sa kiunud sotsiref, varsti jõuab järg sinuni, oota veidi.
1. mai 2019 19:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
ega muidugi 1. mai 2019 20:00
ekrelane ei usu ühtegi ajakirjandust peale uute uudiste. On naljaninad ikka, sõimavad oma ajakirjandust ja sõimavad maailmaajakirjandust.
1. mai 2019 19:35
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
röhidju 1. mai 2019 19:40
Eesti vihakülvajate tegu 1. mai 2019 19:21
Eks nii kajsatasid nagu Eesti riiki vih-kavad, või--must ilmajäänud poli-iit-parasiidid infot jagasid
Põlgusega Eesti riiki mõnitavatele parasiitidele 1. mai 2019 19:20
Eks välismeedia kajastas nagu meie võimust ilmajäänud poliitparasiidid Eesti riiki kahjustavat informatsiooni jagasid. Nagu ikka.
1. mai 2019 19:20
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
eks see riietus näita 1. mai 2019 20:01
kellest meie president lugu peab . eesti rahva valitud inimestele käib dressipluus küll aga Putini kui ilmselt ülemuse jaoks peab uhke sinise kleidi selga panema
ehh 1. mai 2019 21:38
taaskasutuse taha ka eriti ei poe, on paremaid valikud humanas. oma uhke kleidi peale tõmmatud pusa.. heldene aeg küll.
to Välismeedias 1. mai 2019 21:54
Kõigepealt võiks kirjutama õppida, mitte siin oma rumalust demonstreerida. Mõistus dressipluusst kaugemale ei ulatu, täiesti naeruväärne, isegi mõtlev 5 aastane laps saab sümbolitest aru.
hf 1. mai 2019 22:56
seenelisel seenelise riietus ju,
Demokratia 1. mai 2019 19:18
Vantastiline ausus ja vastutuse vōtmine. Loodan et uurimine toob selgust ja sapiloopiad hakkavad vastutama.
jah 1. mai 2019 20:01
"vantastiline, vantastiline"...
Uunu 1. mai 2019 19:17
Orissaare seeneline õigustas oma nime. See on nüüd klassikaline näide, kuidas meedia abil laibastatakse inimene. Küll jõuab aeg ka nende endi kätte
to uunu 1. mai 2019 21:39
jah, kui võrno seda ütles, siis olin veidi hämmastunud. nüüd enam mitte.

siis 1. mai 2019 19:06
Vana kommunist 1. mai 2019 19:04
Välismeedia kirjutab seda, mida Reffi Sotsude kirjasaatjad neile ette itkevad
Noo 1. mai 2019 19:31
Ja kuidas siis EKRE kanged mehed järsku sõna suust ei saa ega ridagi kirjutada ei suuda?
1. mai 2019 20:00
nii on, eks Taavikene grillis koos Kreeka peaministriga ja nii see uudis levis.Refi veskid on mööda ilma laiali saadetud, pealik tõmbab tähelepanu siin endale, et tema elu on ohus.No kes see teda ähvardab, rahvas ju palavalt armastab teda, aga näe võimu juurde ei saa selle armastusega.
ddd 1. mai 2019 19:00
Eks nii nagu , Eestist ette lauldakse
1. mai 2019 18:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Dd 1. mai 2019 18:57
Google translate, Kremli troll?
Ohoooo 1. mai 2019 19:23
Dd.....kes küll külastas Kremlit...seda mõtleb Dd? Oioioi...kohe selline väljend.....ohohoo
Jah 1. mai 2019 20:07
eriti paha maik jäi presidendi dressi pluuse? Millel on paha maik ja kas dressil on pluuse või mõtled sa dressipluusi?