Krimi

ŠOKK JA VERELAHIN: prouad lendasid bussi äkkpidurduse tõttu vastu posti, juht läks aitamise asemel suitsule (40)

Egert Pärna, 29. aprill 2019, 16:13
Linnaliini bussFoto: Jörgen Norkroos

“Bussijuht ei tulnud kordagi vaatama, läks välja suitsu tõmbama, eks nad oigasid ja lamasid seal bussi põrandal, ühel proual jooksis peast verd,” meenutab pealtnägija eile õhtul toimunud avariid, kus kaks väärikas eas prouat äkkpidurduse tagajärjel peaga vastu validaatori posti lendasid ja viga said.

Pühapäeva õhtul kella viie paiku tegi linnaliini buss number 36 sõidusuunaga linna poole Vineeri peatuse lähedal äkkpidurduse, mille tagajärjel paiskusid kaks 60-70aastast prouat peaga vastu validaatori posti ja jäid oiates üksteise otsa bussi põrandale lamama, bussijuht ei tulnud viga saanud naisi vaatama, ega andunud verise peaga vigastanule esmaabi, vaid suundus õue suitsetama.

“Buss pidurdas hästi järsku, vanemad prouad, kes valmistusid ilmselt Vineeri peatuses maha minema, lendasid sealt bussi kõrgemast kohast alla keskele vahekäiku, üksteisele otsa ja peaga suure hooga täpselt vastu validaatori posti. Ühel proual oli kergem verine peavigastus. Teine, 77-aastane naine ei saanud enam püsti, seljaga oli midagi,” sõnas Õhtulehele bussis viibinud Malle Pajula ja lisas, et juht millelegi otsa ei sõitnud.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee