Sisuturundus

7 südamlikku või hoopis ekstreemset kingiideed emale! 

Kingitus.ee, 29. aprill 2019, 16:44
Foto: Envato Elements
Ema on üks kallimaid inimesi meie elus ning peagi saabuv emadepäev on ideaalne aeg, mil üllatada teda millegi armsa, südamliku või miks mitte, ka ekstreemsega. Kingitus.ee toob välja seitse kingitust, mille üle emad ja vanaemad rõõmustaksid!

Lõõgastu massaažilaual ja unusta töömured

Thaiana massaažisalongi on oodatud kõik, kes soovivad hetkeks unustada töise ja rutiinse argipäeva ning sellega kaasnevad mured. Ära unusta, et meie keha ja meel vajavad puhkust, vaim värskendust ja lihased lõõgastust.

Kingitus sisaldab 60-minutilist massaažiseanssi. Õlimassaaži tehakse massaažilaual ja see sarnaneb väga meile tuntud klassikalisele ehk Rootsi massaažile. Massaažis kasutatakse spetsiaalset kõrgekvaliteedilist Pino Liquiderma Sensitive massaažiõli, mis ei sisalda säilitusaineid, aroomaineid ja emulgaatoreid. Komponente ja nende omavahelist sobivust on dermatoloogiliselt testitud.

Thaiana salongis on Taimaalt pärit professionaalsed massöör-terapeudid.

Foto: Triin Raa

Õpi valmistama Tai toite

NOK NOKis on võimalik lisaks professionaalselt valmistatud hea toidu nautimisele ka endale põll ette siduda ning peakoka Pensiri Pattanachaengi juhendamisel autentse Tai köögiga lähemalt tuttavaks saada. NOK NOKi kokakoolis valmistad Tai köögi parimaid roogasid (näiteks Som Tom Thai, Tod Man Goong, Tom Yum Goong, Kang Khew Wan) seltskonnaga ise. 

Pärast koolitust saab valminud roogasid ühiselt sõprade või kolleegide seltskonnas nautida.

Kingitus sisaldab üht alkoholivaba tervitusjooki, ühe roa valmistamist, valminud toitu ühiseks õhtu- või lõunasöögiks, lauavett.

Foto - Jake Farra Foto: Jake Farra

Veeda kosutav päev spaas ja taasta oma energiavarud

Ideaalne võimalus hetkeks aeg maha võtta ja pühendada terve päev iseendale, nautides luksusliku saunakeskuse mõnusid ja lõõgastavaid spaahoolitsusi. Päevaspaa klientide kasutuses on hubane lõõgastus-lounge, kus on võimalus kogu päeva jooksul lamamistoolidel puhata ja kosutavat teed nautida.

Tallinn Viimsi SPA Hotell asub Tallinna kesklinnast 15-minutilise autosõidu kaugusel looduskaunil Viimsi poolsaarel. Naudi võrratut vee- ja saunakeskust koos seitsme erineva sauna, basseinide ja spaa-baariga ning lase ennast hellitada lõõgastavate ilu-hoolitsustega.

Kingitus sisaldab luksusliku spaa- ja saunakeskuse külastust (2,5 tundi); rätiku, hommikumantli ja susside kasutust; lõõgastumist ja tassikest teed ilukeskuse hubases lounge’is; kaht lõõgastavat hoolitsust Ilukeskuses, tasuta wifit, tasuta parkimist hotelli parklas.

Foto: Picasa

Maitsev ja mänguline šõu jäätisega!

Udu jäätisebaar on ainulaadne ja esimene Eestis, kus jäätis valmib vaatemänguliselt ja käsitööna otse sinu silmade all. Töötuba viivad läbi Udu jäätisbaari jäätisemeistrid, kes annavad nippe ja nõu, kuidas võiks valmida üks tõeliselt maitsev käsitööjäätis. Jäätis valmib parimast naturaalselt toorainest. Inimesed jagatakse kuni neljaliikmelistesse gruppidesse ning iga grupp saab valmistada ühe jäätise. Kui jäätisesegu on valmis tehtud, siis külmutavad jäätisemeistrid selle vaatemängulises udupilves vedela lämmastiku abil. Töötoalised saavad proovida kõikide gruppide valminud jäätiseid.

Tõeline väljakutse adrenaliininautlejale

Walk On The Edge ehk Servakõnd toimub teletorni 22. korruse vaateplatvormi katuse serval. 175 meetri kõrgusel saab täisringi ümber torni käia ning nautida võrratut vaadet. Allpool laiuvad metsad, taamal Tallinna vanalinn ning Läänemeri oma majesteetlikus hiilguses. See on ainulaadne atraktsioon Baltimaades ja Põhja-Euroopas.

Kingitus sisaldab Servakõndi kestusega kuni 30 minutit (mille jooksul tehakse osalejatest pilte, mida nad saavad tasuta oma e-mailile tellida ja sõpradega jagada). Kõik osalejad kinnitatakse atraktsiooni külge turvarakmetega. Enne kõndi on vajalik kohapeal allkirjastada vastutusleping.

Kingitus sisaldab ka Teletorni sissepääsupiletit.

Foto: Tinc Photo

Looduses ratsutades tunned end vabalt

Tänapäeval on inimestel alatihti kiire, raske on leida aega iseendale. Ratsutamine looduses on võimalus elada hetkes – nautida hobuse rahulikku kiigutavat liikumist ning silmailu, mida Eestimaa loodus pakub. Hobuteenused OÜ meeskond ja sõbralikud hobused soovivad pakkuda kosutust sinu hingele ning mõõdukat treeningut kehale. Oluline on inimene, mitte tema varasem kogemus ja oskused.

Kingitus sisaldab kahte tundi hobusega looduses ratsutamist kogenud juhi saatel ning turvakiivri laenutust.

Ole valmis oma elu kõige kehvemaks teeninduskogemuseks!

Kas oled väsinud kulunud käibetõdedest ning tüdinenud võltsidest teenindusstandarditest? See kõik on liiga ameerikalik sinu jaoks? Ihkad oma päeva midagi otsekohest? Sellisel juhul oled sattunud täpselt õigele üritusele. Meie teenindajad on kõige ausamad ja siiramad, keda oled kohanud. Neid ei hoia tagasi äraleierdatud sisekorraeeskirjad ega bosside kurjad pilgud. Nad ei häbene öelda sulle otse, kui ilmud kohale kohutava soengu või eelmise hooaja outfitiga, olgugi et kõik tuttavad on kiitnud su välimust taevani ja tagasi. Teenindajad on ikkagi inimesed, kellel on ka aeg-ajalt paha tuju ning nad ei hoia end tagasi.

Kingitus sisaldab imeliselt maitsvat kolmekäigulist õhtusööki koos eriti ausa teenindusega. Kui teenindajal juhtub olema hea tuju, saad toidu kõrvale ka ühe lahja alkohoolse joogi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee