Eesti uudised

NAERUVÄÄRSED HINNAD: kes ostaks 6000 eurot maksva köögimööbli? (20)

Ohtuleht.ee, 29. aprill 2019, 10:02
Foto: PantherMedia/Scanpix
„Mind ajavad jubedalt marru need reklaamid soodsast mööblist, mis tulevad meilile ja postkasti. Rõhk olgu sõnal soodne. Miks? No kas 6000 eurot maksev köögimööbel pole siis soodne? Või tuhande euro eest pisike diivan?! Tulge mõistusele! Need hinnad on lihtsalt naeruväärsed!“ kirjutab 33-aastane Evelin.

„Ma võin julgelt tunnistada, et mul ei ole kodus ühtegi mööblieset, mille eest ma oleks pidanud maksma üle 500 euro. Kui ma ausalt ütlen, siis isegi selle summani küündib vaid üks riidekapp ka kummut. Kõik ülejäänud mööbel on palju soodsam,“ selgitab Evelin.

„See ei tähenda, et mu mööbel poleks kvaliteetne või ilus. Mööbel on enamasti asi, mis jääb koju pikemaks ajaks. Aga ma ei saa aru, kes on valmis kulutama tuhandeid mööblile,“ imestab naine iga kord, kui jälle vaatab reklaami, kus pakutakse tuhandeid maksvat mööblit.

„Isegi siis, kui mu palk oleks kordades kõrgem, siis ostaks ma 1000 eurot maksva kapi asemel soodsama – ülejäänud raha eest läheks hoopis reisima. Samas ei tahaks ma osta ka kasutatud mööblit, sest mind häirivad need kummalised lõhnad, mis taaskasutusega käsikäes käivad," põhjendab Evelin.

Palju sina oleksid valmis mõne mööblieseme eest maksma? 

20 KOMMENTAARI

1
123 2. mai 2019, 13:49
Kes ei tea, siis köögimööblil vähemalt 5kordne juurdehindlus. Ei saa aru inimestest, kes ostavad isegi 3000.- köögimööblit, rääkimata 6000.-. Kõvad kokkajad olete. Odavam oleks väljas söömas käia. Endal 300.-, käib küll, träni hoidmiseks, mida tegelikult vaja pole. Aga Eesti rahval raha on.
a
aga reisimine 29. aprill 2019, 18:38
võimaldab laia lehte mängida.Näiteks saab suure kaarega maksta kebabi eest 100 euriga ja öelda kiip tseins,ai äm from estõunja!Samas kui saabub Tallinna lennujaama,siis kisub taksojuhiga iga 5 sendi pärast
Loe kõiki (20)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee