Maailm

Üle maailma muutuvad inimesed järjest närvilisemaks ja õnnetumaks (5)

LISA KOMMENTAAR

orjaelu enamusel aegade algusest 27. aprill 2019 09:18
Vabadus on see, kui sa saad süüa, kui sa parajasti näljane oled, puhata, kui sa parajasti väsinud oled ja magada, kui sa parajasti unine oled. Ori kõike seda ei saa. Ori saab süüa, puhata või magada, kui peremees seda lubab. Seega peab ori pidevalt kannatama nälga ja väsimust. Kes oled sina pika tööpäeva jooksul, ori või vaba inimene?
mis 28. aprill 2019 08:27
mis teeb inimese orjaks? Vist see, kui mõelda vaid sellele, mida sul ei ole võrreldes rikastega. Kui olla tänulik selle eest, mis sul on, siis sa ei ole ori.
ja ammu 27. aprill 2019 07:27
saanud aru miks üha rohkem vanemaid soovib lapsi jätta koduõpele. inimesed soovivad rahu .
jok 27. aprill 2019 06:11
Kui pead vabadust ja lõpmatuid võimalusi piiramatuks, siis avastad üsna pea, et piiramatul on sinu jaoks siiski piirid. Oled nii rikas, et võiksid saada kõik, kuid siis avastad, et saad siiski magada korraga vaid ühes voodis, süüa vaid nii palju kui magu vastu võtab, reisida iga päev, osta iga päev uusi riideid ja rohkem ei midagi. Samas näed, et keegi naeratab . Ju siis on teistel ikka rohkem õnne ja naudinguid kui sul. Ja see ei lase sul õnnelik olla. Võta vähem ruumi, tarbi vähe, mõtle ilusaid mõtteid ja rõõm tuleb sinu juurde, vihal ja kadedusel ei ole ruumi.
Kunagine sõltlane 26. aprill 2019 20:14
Sotsiaalmeedia tekitab stressi. Nii on, sellest ei saada lihtsalt aru. Lähen spordisaali - kaheksa inimest kümnest näpib isegi jõusaalis oma nutitelefoni! Mõni lihtsalt istubki, teeb selfie, kirjutab, kirjutab ja läheb minema.. Hommik algab neil telefoniga, õhtu lõpeb telefoniga ja vahepeal ka muidugi telefon. Aga loobuge üheks kuuks sotsiaalmeediast, kõikidest oma kontodest ja elage iseendale - just nii, nagu teile meeldib, mitte nii, nagu teistele meeldib. Ärge tehke ühtegi postitust, ärge oodake laike. Aitab. Järele proovitud.