Maailm

Üle maailma muutuvad inimesed järjest närvilisemaks ja õnnetumaks

Toimetas Greete Kõrvits, 26. aprill 2019, 18:42

5 KOMMENTAARI

o
orjaelu enamusel aegade algusest/ 27. aprill 2019, 09:18
Vabadus on see, kui sa saad süüa, kui sa parajasti näljane oled, puhata, kui sa parajasti väsinud oled ja magada, kui sa parajasti unine oled. Ori kõike seda ei saa. Ori saab süüa, puhata või magada, kui peremees seda lubab. Seega peab ori pidevalt kannatama nälga ja väsimust. Kes oled sina pika tööpäeva jooksul, ori või vaba inimene?
m
mis/ 28. aprill 2019, 08:27
mis teeb inimese orjaks? Vist see, kui mõelda vaid sellele, mida sul ei ole võrreldes rikastega. Kui olla tänulik selle eest, mis sul on, siis sa ei ole ori.
j
ja ammu / 27. aprill 2019, 07:27
saanud aru miks üha rohkem vanemaid soovib lapsi jätta koduõpele. inimesed soovivad rahu .
j
jok/ 27. aprill 2019, 06:11
Kui pead vabadust ja lõpmatuid võimalusi piiramatuks, siis avastad üsna pea, et piiramatul on sinu jaoks siiski piirid. Oled nii rikas, et võiksid saada kõik, kuid siis avastad, et saad siiski magada korraga vaid ühes voodis, süüa vaid nii palju kui magu vastu võtab, reisida iga päev, osta iga päev uusi riideid ja rohkem ei midagi. Samas näed, et keegi naeratab . Ju siis on teistel ikka rohkem õnne ja naudinguid kui sul. Ja see ei lase sul õnnelik olla. Võta vähem ruumi, tarbi vähe, mõtle ilusaid mõtteid ja rõõm tuleb sinu juurde, vihal ja kadedusel ei ole ruumi.
k
Kunagine sõltlane/ 26. aprill 2019, 20:14
Sotsiaalmeedia tekitab stressi. Nii on, sellest ei saada lihtsalt aru. Lähen spordisaali - kaheksa inimest kümnest näpib isegi jõusaalis oma nutitelefoni! Mõni lihtsalt istubki, teeb selfie, kirjutab, kirjutab ja läheb minema.. Hommik algab neil telefoniga, õhtu lõpeb telefoniga ja vahepeal ka muidugi telefon. Aga loobuge üheks kuuks sotsiaalmeediast, kõikidest oma kontodest ja elage iseendale - just nii, nagu teile meeldib, mitte nii, nagu teistele meeldib. Ärge tehke ühtegi postitust, ärge oodake laike. Aitab. Järele proovitud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee