Maailm

Müsteerium leidis kurva lahenduse: kadunud Chicago poisi tapsid ta vanemad (12)

Toimetas Greete Kõrvits, 26. aprill 2019, 12:36
Lapsemõrvarid: JoAnn Cunningham ja tema mees Andrew FreundFoto: Crystal Lake Police Department via AP
Õhtuleht kirjutas 23. aprillil väikesest Andrew „A.J.“ Freundist (loe SIIT), kes jäljetult kadus. Tema ema keeldus politseiga rääkimast, põhjendades seda solvumisega, et teda kahtlusaluseks peetakse. Paraku selgus nüüd kõige hullem: väikese poisi tapsid tema oma vanemad.

18. aprilli hommikul teatasid viieaastase A.J. Freundi vanemad politseile, et ei leia oma last üles. Politsei tõttas asja uurima ning tuvastas õige ruttu, et poiss omal jalal ei põgenenud, samuti pole märke inimröövist. Ehkki A.J. isa nõustus korrakaitsjatega pikalt vestlema, lõpetas ema JoAnn aga ootamatult politseiga koostöö.

Naise jurist selgitas, et emale ei istunud hästi see, et politsei hakkas temasse kui kahtlusalusesse suhtuma. „Ta ei tea, mis A.J.-ga juhtus ja tal pole poisi kadumisega mingit pistmist. Ta muretseb ennast haigeks,“ ütles advokaat.

Paraku polnud ükski sõna sellest tõsi.

A.J. FreundFoto: Crystal Lake Police Department via AP

A.J. ei kadunud 18. aprillil, ta suri kolm päeva varem. Politsei leidis lapse kilesse mässitud surnukeha ühele tühjale põllule kaevatud madalast hauast. Sinna juhatasid neid pärast nädalapikkust pinnimist murdunud vanemad, kes tunnistasid oma jõleda teo üles.

ABC News kirjutab, et poisi vanemaid ootab ees vanglakaristus mõrva, koduvägivalla ja kadumaläinud isikust mitte teatamise eest.

Lastekaitsjatele pole Freundide perekond võõras. Arstid leidsid poisi sündimise järel A.J. organismist jälgi opiaatidest. Pea kaks aastat veetis ta kasupere juures, siis said oma vanemad ta jälle tagasi. JoAnnil ja Andrew'l on veel üks poeg, A.J. noorem vend, kes vahetult pärast venna surma vanematekodust kasuperesse ära viidi. JoAnnil jätkus veel jultumust selle eest kohtule kaebus esitada. Naine ootab hetkel ka kolmandat last, ta on seitsmendat kuud rase. Selle lapse sündimise ajaks istub ta tõenäoliselt juba vangis.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee