Louisiana kuberneri häärberi ainus sissepääs.Foto: AP/Scanpix
Maailm
26. aprill 2019 11:48

UNINE RÖÖVEL: Louisiana kuberneri häärberisse sisse murdnud mees jäi poliitiku diivanile magama

Louisiana politseinikud avaldasid esmaspäeval ebatavalise turvarikkumise. Louisiana kuberneri häärberisse oli tunginud mees, kes kahjustas riigimehe vara ning jäi diivanile magama, vahendab CBC News.

34aastane Reynald Green saadeti eelmisel kolmapäeval trellide taha, süüdistatuna varguses, sissemurdmises ja vara kahjustamises. Green avastati diivanil magavana. Ta oli kuberner John Bel Edwardsi majas lõhkunud antiikse puidust laua.

Kui Green politseijaoskonda toimetati, osutas ta vastupanu ning ründas kahte politseinikku. „Ta üritas isegi ühelt politseinikult relva ära võtta,“ teatas šerif Sid Gautreaux. Greeni läbiotsimisel leiti ka narkootikume. Kuna ta näitas üles „ekstreemset vägivaldsust“, pandi tema jalad raudu.

Unine sissemurdja Reynald Green. Foto: AP/Scanpix

Kuberneri häärber on ümbritsetud kõrge raudaiaga. Sellel on vaid üks värav ning kuberneri kodusviibimise ajal valvavad ala politseinikud. Ametnikud uurivad ebatavalist sissemurdmist, kuid täpsemat informatsiooni turvakaalutlustel ei jagata. Pole ka teada, kas kuberner oli koos perega intsidendi ajal majas.