Eesti uudised

Politsei eest metsa kihutanud nooruki sõber: ei tea, mis talle pähe läks – küllap see narkootikum oli! (3)

Arvo Uustalu, 25. aprill 2019 20:10
OTSE LEEDUST: Noored  tõid oma bemmi  otse Leedust. Foto: Politsei

Kümmekond päeva tagasi said eestimaalased lustida Viljandimaal Mustla kandis aset leidnud groteskse tagaajamise üle, mille käigus üks autos olnud noor mees peitis end põõsastesse ja teine kutsus ema appi. Mõlemad saadi kätte ja selgus, et nad olid narkootikume tarvitanud.

Tagaajamine sai alguse 13. aprillil kella 22 ajal,  kui politseipatrull märkas keset Mustla alevikku välismaise registreerimisnumbriga BMWd. Päevinäinud auto juht otsustas peatumismärguannet eirata ja  andis gaasi. Mustlast üheksa kilomeetri kaugusel Unametsa külas pööras hõbehall bemar lagunenud lauda juures kõrvalisele kruusateele ning peatus äkitsi. Koomiliste elementidega vürtsitatud märul jätkus hoiatuslaskude, linnast appi kutsutud lisapatrullide ja teenistuskoeraga. Hilisõhtul oma maja eest kõike seda jälginud külamees meenutab, et metsateele pööras vähemalt kolm politseiautot ning neile järgnes ka treiler jooksikute BMW äravedamiseks.

Vähem kui tunni möödudes peeti kinni Audi, milles istus üks jooksikutest. Selgus, et 18aastane kohalik noormees oli endale metsaserva ema järele kutsunud. Tema sõber tabati mõni minut hiljem põõsas kükitamas. Autot juhtinud 18aastane nooruk elab Mustla ja Unametsa vahele jäävas Soe külas, kuid politsei eest põgenedes sõideti jälgede segamiseks koduküla teeotstest mööda.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.04.2019
POLITSEI EEST PÕGENEDES: üks otsitav põgenes põõsastesse, teine kutsus emme appi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee