Kus on võrdõiguslikkus. Meil on ju võrdõigusvolinik :) Kui seaduses on ette nähtud, et tavakodanik saab 1 kuu palga kompensatsiooni, siis kuidas saab keegi riigi raha eest 6 kuu kompensatsiooni? See on ju riik-riigis.
Kui saadik ei osutu uuesti valituks, ei ole ta järelikult hästi töötanud. Seega ei ole ta mitte koondatud, vaid vallandatud. Mille eest kompensatsioon, ja veel kuninglik? Samuti, kui kandideerin tööle, valitakse minu kandidatuur, aga otsustan ikkagi sinna tööle mitte minna, siis kes mulle selle eest maksaks? Õiglane riik kõigile!
Miinimumpalgaga rüga 3 aastat ja saad 1 pensioniaasta kirja. Tervis ei luba riigikogus tööd teha ja 20 tuhat lipsti käes. Õiglane riik kõigile! Vaevalt, et seda näema.
Huvitavad seadused on meil. Kõik on võrdsed, mõned on teistest võrdsemad. 26. aprill 2019 09:44
Mina olen lihtsurelik. Oma esimeses töökohas töötasin ligi tosin aastat ja kui ma sealt omal soovil lahkusin, siis ei maksnud mulle keegi midagi. Ka oma viimasel töökohal töötasin kaua, kuid pidin sealt lõpuks tervislikel põhjustel lahkuma. Mitte oma soovil, ise oleksin tahtnud veel edasi töötada, kas või poole kohagagi. Aga töötervishoiu meditsiinikomisjon, kuhu mind saadeti, praakis mind lõpuks välja. Ning tööandja vallandas (sest seda kohta himustas juba keegi teine). Ja vastavalt lihtsurelike jaoks kehtivale seadusele sain mina kompensatsiooniks AINULT ÜHE KUU PALGA.
Mul ei ole sõnu ... Lihtsalt nii kurb. Ja meil ei ole raha lastele ja vanadele ja väikesepalgalistele ja õpetajatele ja ... Ei usu seda juttu, et riigil raha ei ole. On ju küll ja kohe palju.
Ain,ära targuta.Kui Ratas ,oma jutu järgi hoolib ja muidu mullitab,oleks võinud need ammused seadused muudatustesse võtta.Teda huvitab ainult soe tool.Kummaline, kas lastakse lahti,lähed ise ära,sõidad jommis peaga;selle eest "tasutakse "vääriliselt.Sotsi pr.Rait oli pool aastat pukis,aga hakkas raha külvama lennukilt.See jama peab ükskord lõppema.Sinna kuhu raha oleks vaja,öeldakse ei.Ei tea kui palju neid nõunikke ja muidu viilijad veel ootab rahakoti täiendust.See,mis valimistel lubati,on unustatud,peaasi,et hääletama tuli.
Ainult siin riigis saab selline ajuvaba kord olla. Tagasi mittevalimine tähendab tegelikult vallandamist, ei saanud tööga hakkama ja selle eest kopsakas preemia. Aga noh mis siin imestada kui vaadata millised tegelased seal istuvad.
Tähelepanuväärne on see, et kes on vähemalt aasta riigikogus istunud ja uude riigikokku ei saa, sest tema tööga pole valijad rahul, saavad 20 tuhat preemiaks
Täpselt ära märgitud, et saab hüvitist toompeal istutud aja eest. Üle kullatud on see Toompea elu . Seal ununevad mured ja vajadus kedagi teist , peale iseenda aidata juba paari kuuga.
KOMMENTAARID (29)