Eesti uudised

(S)EKSPERIMENT EESTI KIIMAPORTAALIS: naised saavad kutse seksile sekunditega (78)

Siret Mägi, 24. aprill 2019 20:35
Fotolavastus.Foto: Martin Ahven

Kurikuulsas seksiportaalis iha.ee võiks naine kõigest kuue päevaga teenida ligi 3000 eurot, kui võtaks vastu kõik pakkumised, mille seas oli nii väga nilbeid kui ka täiesti siivsaid. Mida pakuvad ja mida ootavad küllap suurima eestikeelse seksiportaali ligi 50 000 kasutajat?

Kuigi paljud on iha.ee-st kuulnud, jääb seal toimuv suuresti saladuseloori varju. Jutu järgi olevat seal  foorumis ainult perverdid, kes saadavad naistele vähimagi kõhkluseta oma vändakesest pildi ja pakuvad seksi eest „sponsorlust“.  

Portaali kasutajakonto tegemiseks pole vaja muud kui kasutajanime ja meiliaadressi. Konto Sandrake95 jaoks tegin ka kolm pilti, mis olid tavapäraste selles portaalis rippuvate  tissipiltide kõrval vägagi tagasihoidlikud. Poseerisin neil pikkades varrukates, ühel pildil oli küll keskmise dekolteega ja õlapaeltega särk. Nägu jäi varjatuks. Nagu kõik Ihasse laetud pildid, pidid ka minu omad avaldumiseks moderaatorite heakskiidu saama, kuid enne kui see juhtuda sai, oli postkastis juba üle 20 kirja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.10.2019
Mida pakutakse vallatu stripikuulutuse peale ehk „Kas oleksid nõus ka mingiks ajaks paljana peole jääma?“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee