Foto: Teet Malsroos
Ohtuleht.ee 24. aprill 2019 10:17
Alles see oli, mil Swedbank oma kontoreid sulges ja rahaautomaatide asukohti vähendas, aga nüüd ei taha ka need viimased jäänukid töötada,“ kurdab pettunud klient. 

„Käisin esmaspäeval Tartu Lõunakeskuses, kus on kolm automaati. Ja neist kolmest töötas ainult üks! Ainult üks! Järjekord oli taga ja rahvas marus – mina samuti,“ kirjeldab Hendrik.

„Miks hoida kolme rahaautomaati kohe kontori kõrval, kui neid tegelikult ei jõuta isegi korda teha. Alles kahe nädala eest oli samas kohas juhus, kus kolmest automaadist töötasid ainult kaks. Ei ole väga hea reklaam pangale, kui ta ei suuda enda kontori ees olevaid rahaautomaate korda teha ega korras hoida,“ kurdab Hendrik.

„Viimased ideed, mis meediasse on jõudnud, et Eestil võiks olla oma pank. Hakkab tunduma, et aeg on tõesti selleks küps. Ehk ongi viimane aeg, et nende meeletute teenustasude eest oleks ka hea ja kvaliteetne teenindus,“ leiab Hendrik.

Swedbanki ATM teenuse spetsialist Andres Podžuks kinnitab, et esmaspäeval olid tõesti poole lõunani kaks sularahaautomaati tehnilistel põhjustel rivist väljas.

"Vabandame klientide ees, keda antud olukord puudutas ning kinnitame, et püüame taolisi rikkeid võimalikult kiiresti lahendada. Masinad saadi töökorda kella 12.50ks. Tehnilise tõrke täpsemad põhjused alles selguvad," vabandab panga kõneisik klientide ees.