Seisukoht

Seisukoht | EKRE proovikivi (21)

Arvo Uustalu, ajakirjanik, 23. aprill 2019, 18:32
Foto: Robin Roots
EKRE liige ning tulevane väliskaubandus- ja tehnoloogiaminister Marti Kuusik jäi politseile vahele kiiruseületamisega (sõitis lubatust 24 kilomeetrit kiiremini) ja tal tuvastati ka vähemalt 0,2promilline joove. Ehk siis viinad sees ja tuju hea.

Mis asjaoludel see prohmakas juhtus, ei huvita mind absoluutselt. Kas ta tuli vanaema sünnipäevalt või parlamendivalimiste rõõmupeolt... Mind ei huvita seegi, kas ta jättis hommikusöögi vahele või mitte.

Küll aga teeb mulle tõsist muret see, et täismees õigustab ennast sellega, et ta ei olnud 4. märtsi hommikul veel ministrikandidaat ja avaliku elu tegelane. Samuti märkis ta, et tema kvaliteet ministriametis tuleb põhiliselt tema võimest käituda ministrina.

Oo, püha lihtsameelsus! Ministriks pürgiv täismees arvab, et on okei, kui pohmakas mitte avaliku elu tegelane keset Rakvere linna lappi annab. Pealegi on ministri pädevuse üks olulisi näitajaid seegi, et ta lihtsalt öeldes oskab käituda.

Olen isamaalise ja lihtsa inimese eest seisva EKRE poolt alati olnud ja olen ilmselt ka edaspidi, kuid sellises olukorras ei tohiks erakond järeleandmisi teha. Vastasel juhul käituks nad täpselt samuti, nagu end juba ammu täis teha jõudnud vanad võimuparteid.

Loodan, et EKRE pink ei ole nõnda lühike, et seal ei istu ühtegi kaine maailmavaatega inimest. Ja loodan, et erakond teeb siinkohal otsuse, mis ei riiva rahva õiglustunnet.

21 KOMMENTAARI

a
Anu 24. aprill 2019, 17:09
Sellega ei saa ju ometi tegu vabandada, et Kaljulaid ja Tarand ka jäid vahele. Tule nelja aasta pärast ministrisooviga tagasi ja näita vahepeal, et oled muutunud mees. Mõistagi ei peaks ka Kaljulaid sellel kohal istuma, aga see on juba teine teema. Tema kuulub rubriiki müstika.
a
autojuht 24. aprill 2019, 14:30
kui ta jäi vahele 1.07 promilli- miks seadus tema jaoks ei kehti????????????
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee