Eesti uudised

GALERII | Maamess alustab: Tartu linnapea pandi kartuleid kasvatama (1)

Asso Ladva, 23. aprill 2019, 14:35
MAAMESS NÄITAS ENNAST: Neljapäeval algava Maamessi korraldajad tõid rahva meelistamisek teisipäeval Tartu Raekoja platsile väikese osa messist kohale.Foto: Aldo Luud
Neljapäeval algava Maamessi korraldajad kinkisid teisipäeval messi avaüritusel Tartu Raekoja platsil linnapeale Urmas Klaasile suure mulda täis poti, kuhu pandi ka kartulid kasvama. Linnarahvale korraldati mänge ja jagati reklaammaterjale.

Messi kõige suurema osa hõlmab erineva tehnika väljapanek, olemas on traktorid, kombainid, põlluharimisriistad, haagised, heina- ja metsatehnika ning puidutöötlemisseadmed. Masinate kõrval on messile toodud ka loomad, nii valitakse Maamessil pari tõulammas.

Asjatundlikuma messikülastaja jaoks on erinevad laudaseadmed, toidutööstuse masinad, laiem publik saab soetada istikuid ning hea kodumaist toidukraami.

Neljapäeval Tartu Näituste messikeskuses algav Maamess on järjekorras juba kahekümne seitsmes ning Põhja-Euroopa regiooni suurim põllumajandusnäitus. Sel korral on messil esindatud 480 ettevõtet ja tosin riiki. Näituse uksed avatakse neljapäeval kell 10.

Samal teemal

25. aprill 2019, 13:24
GALERII | Tartus alanud Maamess laiub seitsmel hektaril

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee