Eesti uudised

Vaatame filmi või sööme?! Tänapäeva noortele võrdub kinoskäik võimsa toiduorgiaga (26)

Ohtuleht.ee, 23. aprill 2019 10:40
Foto: PantherMedia/Scanpix
Õhtulehele kirjutas naine, keda häirib, et kinos käiakse filmide nautimise asemel hoopis söömas.

„Tahaks minna ja mõnda head filmi rahus vaadata, aga kus sa sellega – terve kino on noori täis, kes mõlema käega omale popkorni ja krõpse suhu suruvad. Vahepeal luristatakse veel kokakoolat, millele järgneb kommide krõbistamine. Jälk!“ kurdab 38aastane Liina.

„Ka oma lastega tekib kinos alati vaidlus selle üle, et kas peab saali sööki ostma või mitte. Mulle see sehkendamine ja õgimine kinos üldse ei sobi. Segab vaatamist ja keskendumist. Tegelikult tekib üldse küsimus – kas kinno minnakse filmi või toidu pärast? Mulle tundub, et nooremad põlvkonnad teevad seda tänapäeval juba pigem toidu pärast,“ arutleb Liina.

„Popkorni vedeleb juba enne filmi koridoris, kuid pärast seanssi on ka kinosaal nagu koristamata söökla. Lihtsalt ei mahu pähe, miks peab kinos sööma. Eriti kummaline on veel see, et enamasti käiakse ka enne või pärast kino söömas. Söögu või kodus kõht täis, aga kino võiks olla ikka natuke kultuursem ja erilisem koht, leiab Liina.

Kallis lugeja, mida arvad sina? Kas kinos söömine on täiesti normaalne? Või eelistaksid, et kinosaali toitu ei lubataks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee