Kommentaar

Katrin Bats | Alusta riidest koti poodi kaasa võtmisest

Katrin Bats, Rimi vastutustundliku ettevõtluse spetsialist, 22. aprill 2019, 18:18

8 KOMMENTAARI

k
kotik/ 24. aprill 2019, 08:21
Käin poes riidest kotiga juba ammu. Nõuka-ajal õmbles isa vanadest nailonvihmamantlitest ise sellised kotid, mis olid õhukesed tasku pista, jaksasid rasket kraami kanda ja läksid pesus hõlpsalt puhtaks. Neile, kes poekotte prügi jaoks ostavad - enne kilekotiaega sai prügi lihtsalt ämbrisse kogutud ja sealt õue prügikasti viidud - ei olnud sinna vahele mingit kotti tarvis. Pealegi - prügifirmas läheb kõik see kotistatud kraam ahju, kuigi võib olla korralikult sorteeritud. Pidi olema turvateema.
t
The spetsialist/ 23. aprill 2019, 13:27
Jagab neid riidest kotte kuskil või? Neid ilmselt ei osteta, siis vaja mingit moraali lugeda rahvale.
e
Ei mõtlegi alustada/ 23. aprill 2019, 13:21
Poes on tasuta pappkaste piisavalt.
n
no/ 23. aprill 2019, 11:19
ei saa olla, et meil on niiii r u m a l a d inimesed!? Alustada tuleb ikka endast!
e
Eve Osa/ 23. aprill 2019, 10:51
Poe suuvooder proua Bats võiks kõigepealt peeglisse vaadata. Lõpetage see kilekoti-tsirkus! Olen alati pannud prügiämbrisse poodide kilekotte. On asja ära ajanud. Nüüd kasutan peaaegu ainult nn riidest kottee (tegelikult sama kunstmaterjal) ja ostsin Mustamäelt pakendikeskusest rulli nii-öelda prügikotte, mille prügisse viskasin, sest need lähevad juba ainuüksi puusutamise peale katki.
p
pange kuurid kinni/ 23. aprill 2019, 09:15
alustaks sellest, et paneks pooled rimid ja teised toidupoed kinni. tegemist on ülisuure raiskamisega eestis, kus poode on liiga palju. kütmine, valgustamine, külmletid on ülimalt loodust saastav tegevus. kuna poode on liiga palju, siis suur osa toidust läheb lihtsalt prügisse, sest seda ei jõuta enne aegumistähtaega ära müüa. eesti on üks saastavaima toidukaubandusega riik
9
Teadmiseks/ 23. aprill 2019, 06:11
90% meres ujuvast prügist on pärit soojadest maadest.teie-meie tegevusest ei sõltu midagi. teadlased avastasid, india ookeanis prügi ei kogune,hoovused viivad selle mujale.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee