Lugejakiri

„KIRJATUVI NOKAST“ | Reformierakonna laimukampaaniad! (10)

Ü. Ojakäär , 22. aprill 2019, 16:35
Õhtulehele tuli kiri!Foto: erakogu
„Kirjatuvi nokast“ on Õhtulehe uus rubriik, kus avaldame lugejate saadetud kirju. Seejuures tuleb tähele panna, et kvalifitseeruvad lood, mis on kirjutatud käsitsi ja saabunud meile füüsiliselt paberil. Hoidkem hinnas kirjakunsti ja  postiteenust! Käesolev kiri saabus Õhtulehe postkasti eelmisel nädalal.

„Palun Õhtulehes kindlasti avaldada laimukampaaniad, mis reformikad usinasti teevad EKRE ja keskerakonna kohta. Et EKRE elada oma maal ja laulupidu pidada ja meie tahame ausust ja õiglust ka!

Häbi reformikad ja häbi ka neile, kes reformikate laimusid usuvad. Niiviisi siis reformikad omale hääli koguvad – vale ja laimu teel! Me ei ole natsid!

Kaja Kallas oma isaga on vabamüürlased ja kindlasti ka paljud rikkurid. Meie ei usalda neid, kes tahavad rahvaste segunemist ja tahavad siia tuua palju välismaalasi. Pealegi on K. Kallas väga nipsakas preili. Kaja Kallas ei sobi mingil juhul peaministriks. K. Kallas on üldse väga inetu käitumismaneeriga.

Kaja Kallas tahtis ka Eestisse tselluloositehast teha, et loodust ja metsi hävitada ning elu elamiskõlbmatuks teha väikses Eestis!

EKRE ja keskerakond mõtlevad eestlaste peale, et siin elu paremaks teha. Tuleb teha inimestele, kes tööd soovivad, väljaõppeid vastavatele tööde peale, et inimestele oleks tööd.

Väga huvitav on see, et reformikad teevad reklaami, lubavad kõike, siis raha on! Kui keskerakond teeb reklaami, siis lõpuks ütleb reformierakond, et raha ei ole, kus see keskerakond seda võtab! Kuhu reformikad selle raha panid, viisid välismaa panka, et keegi teine ei saaks kasutada. Reformikatele on siis kõvasti altkäemaksu tehtud või? Või antud!

Olen kuulnud, et reformierakond võtabki altkäe makse firmadelt lubades neid aidata kui vaja. Reformierakond igatahes ei käitu!

Igatahes on meil väga hea meel, et lõpuks ikka tehti Jüri Ratasele ette panek peaministriks ja valitsuse moodustamisele!

Ü. Ojakäär                     

Samal teemal

10. aprill 2019, 15:12
„KIRJATUVI NOKAST“ | Mida otsib president Moskvast?
3. aprill 2019, 17:29
UUS RUBRIIK „KIRJATUVI NOKAST“ | Armsad poisid ja lp hr Alaver! Te ei teinud midagi, mida terve maailm pole teinud!
2. aprill 2019, 17:17
UUS RUBRIIK „KIRJATUVI NOKAST“ | Parem tulevik – kellele? Seekord abordist!
1. aprill 2019, 17:09
UUS RUBRIIK „KIRJATUVI NOKAST“ | Mul on häbi olla eestlane!

10 KOMMENTAARI

r
raudmees 26. aprill 2019, 20:39
Kaja Kallasel pole juhi omadusi Tavaline värvitu inimtüüp liikumatute näolihastega ja tehtud ebaloomuliku naeratusega Kas ref is ongi kummipead keda nii hall kuju sütitada suudab
o
Oh taevas 23. aprill 2019, 12:30
Mis jama. Kas nüüd saavad ka matsid ja moonakad olla vabamüürlased. Oi jessus. Tule tarvas appi. Lõpp on ikka väga lähedal
Loe kõiki (10)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee