Kommentaar

Toomas Alatalu | Kaljulaid käis Kremlis ja Leina seina ääres

Toomas Alatalu, vaatleja, 21. aprill 2019, 18:41

8 KOMMENTAARI

e
eu/ 22. aprill 2019, 15:19
Kajastamata on uudis kommersandist Eesti asehalduriga. Kommersandile viidates käis kohalik e - liidu asehaldur välja lubaduse piirilepingus venega välja jätta viide Tartu rahusel!!!???
j
Ja veel - / 21. aprill 2019, 21:55
Jätkan küsimusega, et ka tõesti saab keegi arvata nagu Kaljulaid vestleks üle pika tunni kinniste uste taga küsimustes mis mõlemale poolele niigi väga hästi teada, nii keeleküsimus kui Gruusia ja Krimm? Need mavaldatud seisukohad on ammu teada ja mitutpidi üle korratud. Läheb vast aega mis läheb aga küllap tegelik põhjus ükskord selgub niikuinii.
v
Vahendaja roll?/ 21. aprill 2019, 21:47
Olen üpris kindel, et Kaljulaid ei ajanud Moskvas Eesti asja. Saatkonna "sisseõnnistamine" muidugi seda oli aga suures plaanis tähtsusetu külastus. Kahtlustan et Kaljulaid kohtus Putiniga USA mõne teatava ringkonna soovil, et mitteametlikult Putiniga mingit sidekanalit luua? Ennegi taolist "poliitilist väljundit" nähtud kus mõne väikese ja tähtsusetu riigi esindaja kaudu aetakse suurt poliitikat. - ?
k
kkkkkk/ 21. aprill 2019, 20:08
Eesti president ei reisi töövisiitidel mitte kunagi ministrite saatel nagu presidentaalsetes riikides. Putinil, Erdoganil, Trumpil, isegi vist Grybuskaitel jne on alati ministrid kaasas. Eesti presidendil ei ole. Nii palju võiksid kohalikud analüütikud ikka teada. Aga nad ei süvene välispoliitika praktilisse teostamisse.
a
Aksel/ 21. aprill 2019, 20:08
tekst tuntud "headuses" - miskipärast ei taha keegi rääkida kuidas selle kange eide soolot vene pool kommenteeris. Peskov on näiteks vägagi selgelt vihjanud, et kange eidega peetud vestluse peateema olnd hoopis venelaste väidetav diskrimineerimine Eestis... Ka ülejäänud vestlus kulgenud samas võtmes. Mingeid suuri majandusimesid, nagu Eestis lehest saab lugeda, venelased ei mainigi.
a
21. aprill 2019, 19:58
Alatalu võiks ju ikka teada, et Eestis ei vali valija koalitsioone ja Eesti valija andis erakordselt suure hääjesaagi ehk üle 162 000 hääle reformierakonnale, mitte KEI-le.
n
No seal viimases/ 21. aprill 2019, 19:47
Võinuks ikka paigal seista.

l
Lugeja/ 21. aprill 2019, 16:34
Mis jutt see on,et Kaja ei tegelenud millegi targaga? Ta ju otsis ülejooksikuid EKRE ridadest. Saak jäi kesiseks ja Presidentinna otsustas Kajale veel omalt poolt maksimaalselt otsingutele aega anda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee