Krimi

Täiendatud 20.04!

Prangli saarel purjus jahimehe poolt tulistatud koer suri (129)

Toimetas Hindrek Pärg, 19. aprill 2019, 16:18
Viga saanud koer Muki loomakliinikusFoto: Facebook/Eesti Loomakaitse Liit
Ööl vastu reedet sai politsei kella 1.15 paiku väljakutse Prangli saarele, kus esialgse info kohaselt oli tulistatud koera. 

Politsei pressiesindaja sõnul leidsid sündmuskohale jõudnud politseinikud eest kolm joobetunnustega meest. Nendega vesteldes selgus, et mehed olid koos alkoholi tarvitanud, kui kaks samuti talus viibinud koera omavahel kisklema olid läinud.

Loomi lahutades oli üks koertest hammustanud 53aastast meest, mille peale haaras mees oma jahirelva ning tegi koera suunas lasu. Koera tulistanud ja relvaluba omanud ees andis kasutatud relva ning muud talus olnud relvad ja laskemoona vabatahtlikult politseile hoiule.

Kannatada saanud koer asus koeraomaniku venna talus ning lasu tagajärjel oli vigastatud koera alalõua piirkond. Saarel veterinaari ei õnnestunud telefonitsi kätte saada ning koeraomaniku vend (kaine) lubas hommikul ise loomale abi otsida.

Politsei suhtub juhtunusse tõsiselt ning kõik muud juhtunu asjaolud on selgitamisel.

Eestimaa Loomakaitse Liidu kohaselt sai lasust haavata 7aastane koer Muki, kes toimetati reede hommikul kaatriga mandrile.

Kahjuks ei pidanud koera tervis saadud vigastustele vastu - Muki on surnud.

129 KOMMENTAARI

j
Jalgsi liikleja 23. aprill 2019, 12:26
Ausalt öeldes võiks ka koeraomanikud mõelda ,et külavaheteel võib ka mõni inimene jalgsi liikuda. Kui ei suuda koera kinni hoida või temaga koos jalu...
(loe edasi)
l
loomatohter 22. aprill 2019, 10:16
nõuandena - loomade kisklemise aitab imeruttu lõpetada, kui visata neile kaela paar pangetäit vett - ja ongi kord majas.
Loe kõiki (129)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee