Elu

PÕNEV VÄLJAKUTSE! Sünne Valtri trummar teeb vabal ajal sootuks teistsugust tööd (21)

Toimetas Andra Nõlvak, 18. aprill 2019, 18:14
Gert Gregor Källo pildil ees keskel  Erlend Štaub
Politsei- ja Piirivalve amet tutvustab sel nädalal oma sotsiaalmeedias nende ridadesse kuuluvaid abipolitseinike. Üheks neist on ka Synne Valtri Bandis trumme mängiv Gert Gregor Källo.

„Ega bändimehed palju politseinikest erinegi, mõlemad hoiavad ühtmoodi kokku. Jah, politseinikud on ka inimesed,“ on ta ise muiates öelnud.

Perekonna mõjutustel vabatahtlikuna turvalisust tagama tulnud Gert leidis politseis eest hea meeskonna ja võimaluse proovida vabal ajal täiesti teistmoodi elu. „Ma alguses ei uskunud, et jään abipolitseinike sekka pidama, aga olen väga rahul ja see töö on äge. Praegu olen peamiselt tegelenud korrakaitsega – patrull, ennetustöö ja avalike ürituste turvalisus, aga kui võimalus avaneb, tahaksin kindlasti proovida ka krimkaliini ja piirivalvet,“ räägib ta.

Inimestele, kes abipolitseinikega liitumist kaaluvad, soovitab Gert see kindlasti ära proovida. „Midagi kaotada ei ole ning iga kord, kui politseinikega koos välja minna, õpid midagi uut kas siis selle töö, inimeste või enda kohta,“ ütleb ta.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee