Eesti uudised

Hüvasti, järjekorrad! Omniva hakkab rahvusvahelisi tellimusi pakiautomaatidesse suunama (7)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 18. aprill 2019 11:00
Foto: Aldo Luud
Nurinat pikkade järjekordade üle Omniva postkontorites on olnud palju, kuid sellele võib loota leevendust: kevadest hakkab firma suunama rahvusvahelisi pakke hoopis pakiautomaatidesse. 

Omniva pakiautomaatide võrgu juhi Evert Rööpsoni sõnul on rahvusvahelise pakivoo pakiautomaati suunamisel mitu märkimisväärset kasutegurit. „Pakke automaatidesse suunates lööme mitte kaks, vaid kolm kärbest ühe hoobiga. Esiteks võimaldab see meil paki kliendini toimetada kiiremini ning kliendi jaoks mugavamalt. Teisalt aitab see paremini realiseerida ka meie üha laienevat pakiautomaatide võrku ning kolmandaks, leevendada kõrghooajal suurtest pakimahtudest tingitud ülekoormust postkontorites“ ütles Rööpson.

Just rahvusvaheliste pisipakkide väljastamine on Rööpsoni sõnul see, mis täna populaarsemaid postkontoreid üle koormab. Samal ajal avaldavad ka kliendid Rööpsoni sõnul pidevalt soovi neidsamu pakke just pakiautomaadist kätte saada.

Pakiautomaat on ülekaalukalt eestlaste lemmikuim pakiväljastuskanal. Üle 80% pakisaajaid ning -saatjaid eelistaksid seda teha pakiautomaadist.

Omniva alustab pakkide postkontorist pakiautomaati suunamist asukohtadest, kus suured pakimahud koormavad kohalikku postkontorit. Suveks laieneb teenus juba üle kogu Eesti.

Samal teemal

22.05.2019
Omniva plaanib maapiirkondades ka lehed ja kirjad pakiautomaatidesse suunata
22.05.2019
Omniva suunab juulist kõik pakid automaati

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee