Sisuturundus

VIDEO | 7 ägedat köögitarvikut – Chez Mariuse Kokapood õpetab, kuidas neid kasutada! 

Chez Mariuse Kokapod, 25. aprill 2019, 15:23
Kuidas muuta köögis askeldamine kergemaks? Mil moel tuua lihtsatesse toitudesse omamoodi vimka? Kuidas nii perele kui külalistele muljet avaldada? Chez Mariuse Kokapood toob välja seitse tarvikut, mis võiksid olla avara mõtlemisega perenaise köögis. Vaata ka videost, kuidas Rachel ja Annika tarvikuid katsetavad ja mida neist arvavad.

Kapsariiv on abiline kapsa kiirel ja korralikul viilutamisel. Oluliseks plussiks on see, et riiviga ei lenda kapsatükke igasse ilmakaarde nagu muidu tihti kipub juhtuma.

Kulp on hea viis, kuidas teha melonist või arbuusist kuulikesi. Loomulikult jääb maitse samaks, kuid on ju tore näiteks magustoidu juurde poetada tavaliste lõikude asemel kuulikesi.

Ubinakoorijaon kindlasti õunasõprade lemmik, sest see koorib ja viilutab õuna imelihtsalt, eemaldades ka südame. Õuna puurimine on piisavalt lihtne ning sellega saavad hakkama isegi kõige pisemad. Õuna- ja juurviljakoorijaga on muide võimalik efektiivselt valmistada ka kartulispiraale. Kartulispiraalide vahele saab näiteks panna cheddari juustu ja viinerit ning küpsetada seejärel ahjus. Valmib paljude laste lemmikroog!

Kanneleerimisnuga saab kasutada erinevate juurviljade lõikamiseks. Näiteks porgand – teed sellesse kolm väikest kanalit ning hiljem lõikudes tulevad välja vahvad lillekesed. Ideaalne viis, kuidas veenda lapsi porgandit sööma!

Vändaga juurviljapuur aitab tekitada erinevatest pikliku kujuga juurviljadest mõnusad spiraalid, mida kasutada näiteks vokkide või toorpastade sees. Taas väga vahva viis, kuidas veenda ka lapsi juurvilju sööma!

Laineteralõikur abistab juurviljade laineliselt lõikamisel ning neid saab hiljem marineerida või panna salati sisse. Chez Marius on muide üks väheseid kohti, kus see tarvik on müügil.

Juurviljaviilutaja on küll väga terav, kuid asjalik abimees. Sellega saab imelihtsalt ja kiirelt mõnusad kartuliviilud (või mistahes juurvilja viilud), mida näiteks praadida või lihtsalt lauale näksimiseks panna. Ajavõit seda viilutajat kasutades on märkimisväärne.

Chez Mariuse perenaine Mirjam kinnitab, et nende juurde on oodatud nii suured kui väikesed kokandushuvilised. „Need, kes armastavad süüa teha, aga ka kõhutäit nautida,“ lausub Mirjam.

Chez Marius Kokapoe eesmärk on pakkuda sõbralike hindadega parimat köögitarvikute valikut Eestis ning teha sealjuures profikokkade töövahendid kättesaadavaks kõikidele kodu- ja hobikokkadele. Ning tõepoolest, seni ongi leidnud Chez Mariusesse tee keskmisest nutikamad ja avarama mõtlemisega kodukokad.

Chez Mariuse valikust leiab parima hinna- ja kvaliteedisuhtega köögitarvikuid, kokanugasid, juurvilja spiraallõikureid, riive, ja erinevaid lõikureid. Samuti üritatakse testida kõiki valikusse võetud tooteid, et kindlustada nende kvaliteet, ergonoomilisus ja töökindlus.  

Kokapoes šoppamine on nauding!

Chez Mariuse Kokapood asub Tallinnas Stockmanni vastas.

Liivalaia 44, Tallinn
Tel. 6610999
Avatud E-R 10-18 ja L 11-15

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee