Eesti uudised

PETTUNUD KLIENT: hea jutuga töömees osutus totaalseks soss-sepaks! (22)

Ohtuleht.ee, 18. aprill 2019, 10:09
Foto: PantherMedia/Scanpix
Tänapäeval on keeruline leida usaldusväärset töömeest, kes lisaks lobisemisele ja kohvipausidele ikka tööd kah teha oskaks. Üks pettunud klient lõi lõpuks käega – tegi ise soss-sepa töö ära.

„Vahetasin kodus rõduukse ja akna, kuid omal oli tööl nii kiire periood, et ise ei jõudnud viimistlust teha. Otsisingi töömehe, kes selle töö raha eest ära teeks. Panin totaalselt ämbrisse,“ kurdab 34aastane Marten.

„See aken läks mulle kokku maksma kordades rohkem sellest, mis tulnuks maksta mõnele aknafirmale. Rääkimata kadunud tundidest ja sellest, et lõpuks tegin ikka selle ise ära,“ selgitab Marten.

„Esiti tundus kutt jutu järgi väga agar, töökas ja oskaja. Esimene ots tema tööst tundus mõistlik, aga siis jäi asi pidevalt venima. Aeg oli paika pandud, aga venda pole kusagil?! Helistan, misjärel saan sellise süüdistava vastuse, et miks ma teda häirin – tema on tööl?! Meil on aeg kokku lepitud, aga tema justkui süüdistab mind, et julgen teda tööl tülitada. Ja nii hakkas see olema pidevalt!“ on Marten siiani pettunud.

„Lisaks suutis ta kipsi lõigata totaalselt viltu, krohvimisest ma üldse ei räägi. Peenpahtlist ta küll rääkis, aga selleni ta ei jõudnud. Vähemalt neli korda enne käega löömist kuulsin ma lauset, et järgmine kord saan valmis. Kui aknalaud paika sai, siis unustas ta, et sellel peaks nagu ots kah olema. Aknalaua ümbert ta nagu isegi ei märganud, et miski vajaks silumist. Lõpuks oli sellest passimisest ja ootamisest nii siiber, et võtsin ikka ise kätte ja tegin ära,“ räägibklient, et töömees möllas ja venitas viimistlusega ligi kuu aega.

"Vennikesel ei olnud ühtegi tööriista, kuid lisaks sellele – ta ei osanud hoida ka võõraid," nendib Marten.

„Kusjuures – tööraha ja kõigi materjalide eest sai talle ette ka makstud. Minu viga! Aga lõpuks olgu see rahaline kaotus, aga saan rahulikult eluga edasi minna,“ ei soovita Marten suvalisi töömehi omale tööd tegema võtta, kuid lisab: „Loodetavasti leidub ikka veel ka neid töömehi, kes oma tööd oskavad ja tahavad teha.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee