Sisuturundus

Vedeled Eurovisioni eel vannis? Ära unusta enne hankida vanniseinu! 

Vannituba.ee, 23. aprill 2019, 09:34
Foto: PantherMedia/Scanpix
Eelistad vanni duši all käimisele? Enamik meist eelistab! Sest on ju nii mõnus vedeleda vannis, kuulata mõnusaid eurolaule ning valmistuda õhtuseks Eurovisioni vaatamiseks.

Et vannis käimine oleks mugavam ja vett igale poole ei pritsiks, tasuks kasutada vanniseinu. Jah, ka vannikardinad on lahenduseks, kuid samas ei armasta keegi meist jalgade külge kleepuvaid kardinaid ning visuaalselt ei mõju see just eriti hästi. Niisiis tasub eelistada vanniseinu.

Vanniseinu leidub kaht varianti – need, mis katavad ära osa vannist ning need, mis moodustavad justkui kabiini. Kabiini eeliseks on kindlasti see, et vesi ei pääse kusagile. Need on raami ja rullikutega, mis tagab selle, et pritsmed välja ei tule.

Kes ei armasta kabiini ning soovib vannituppa  avarust, saab valida osaliselt katva vanniseina. Neid on samuti mitut sorti, nii liikumatud kui ka liikuvad, üheosalised ja kaheosalised – vastavalt vajadusele ning ruumitingimustele. Ka standardmõõtudes vanniseina moodulid on tellitava suurusega. Vannituba.ee pakub standardlahendusi ja ka eritellimustel omade mõõtudega nii-öelda "rätsepaülikonna tegemise meetodil. Lisatasu eest pakutakse transporti ja paigaldust ning lahendust küsimusele, mida vana vanniga teha -  vana toote utiliseerimist.

Oleme vannitubades harjunud nägema läbipaistvat klaasi ning kroomitud raame. Hetketrendi kohaselt on moes tumedad raamid ja olenevalt interjöörist ka toonitud klaasid. Vannituba.ee valikus on erinevad klaasitoonid: toonitud hall, pruun, sinine, roheline, matt või jääklaas. Samuti on võimalik valida raami tooni ning seda vastavalt RAL-värvikoodile.

Vaata www.vannituba.ee

Esindussalong asub Järve Keskuse 0-korrusel. kus saad tutvuda ettevõttega ning spetsialistidega nõu pidada

Klaasid on töödeldud nano-kattega, mis hõlbustavad puhastamist, tekitades efekti, et vesi jookseb piiskadesse ning seda on lihtne kaabitsaga puhtaks tõmmata. Soovitame klaasi kohe pärast pesemist ära puhastada. Meil on ka spetsiaalsed klaasipesu- ning kaitsevahendid, mis taastavad nanokattekihi. Nii hoiad oma vannitoa pikalt värskena.

Vannituba.ee

Järve keskus 0-korrus

e.mail: tallinn@vannituba.ee

www.vannituba.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee