Krimi

VIDEO JA FOTOD | Sekundite küsimus: juhtimise ajal imikuga tegelenud naine kaldus Narva maanteel veokile ette (11)

Toimetas Johanna-Kadri Kuusk, 16. aprill 2019, 11:05
 Facebook
Ida-Virumaal Tallinna–Narva maanteel põrkas veokiga kokku sõiduauto, mille roolis olnud naine pööras hetkeks tähelepanu oma väiksele pojale ja kaldus vastasuunavööndisse. Nii ema kui ka laps said õnnetuses viga ja viidi haiglasse. 

Narva politseijaoskonna välijuhi Oleg Konorevi sõnul kaldus Sillamäe poolt Narva suunas sõitnud sõiduauto Nissan vastassuunavööndisse ja põrkas kokku vastu sõitnud veoauto Volvoga. Esmase info kohaselt võis sõiduauto kõrvale kalduda siis, kui roolis olnud 1995. aastal sündinud naine pööras hetkeks tähelepanu tagaistmel olnud 5kuusele väikelapsele. Beebi oli tagaistmel nõuetekohaselt turvahälli kinnitatud. Nii ema kui ka laps toimetati haiglasse ja imikul õnneks vigastusi ei tuvastatud. 

Veoautot juhtinud 1951. aastal sündinud mees ei saanud viga ja oli kaine.

„Konkreetse liiklusõnnetuse täpsemaid asjaolusid selgitab välja menetlus. Palume kõikidel autojuhtidel olla liikluses väga tähelepanelikud ja arvestada sellega, et isegi üks sekund, mille jooksul autojuht liiklust ei jälgi, võib olla mõnes situatsioonis määrava tähtsusega, eriti suurematel kiirustel,“ sõnas Konorev.

Sündmuspaigal on liiklus taastatud.

11 KOMMENTAARI

v
Vanaisa 17. aprill 2019, 00:17
Kohe kindlasti ei tohi kõik juhtimisõigust saada. Lapsega sõites tuleb eriti ettevaatlik olla. Õudne kui ema ei suuda ohutult sõita
l
liiklusohutus 16. aprill 2019, 22:31
Sõitva auto juht ei tohiks muude asjadega sõidu ajal tegeleda. Kui selleks siiski tekib vajadus, siis tuleb auto kusagil teeservas peatada.
Loe kõiki (11)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee