Sisuturundus

Uus musta pässiku ja astelpajuga mahe eliksiir viib kevadväsimuse ja toetab immuunsust 

Chaga Health, 16. aprill 2019, 17:45
Musta pässikut ehk meie kodumaist (ime)seent sisaldav Chaga Health Elemental Elixir on saanud endale konkurendi omaenese chaga-perest. Äsja poelettidele jõudnud Immuno Elixir on uus mahe toidulisand, mis astelpajust tuleneva kõrge C-vitamiini sisaldusega aitab talvel kaotatud jõu- ja energiavarud kiiresti taastada. Loe lisaks SIIT!

Juba mõnda aega kogub Eestis tähelepanu ja rahulolevaid kasutajaid immuunsust tõstev toidulisand Chaga Health Elemental Elixir mustast pässikust, raudrohust, männikasvust, meest ja teistest ravimtaimede ekstraktist. Nüüd on Chaga OÜ meeskonnal, enda pereringis aastakümneid kasutusel olnud retseptist, välja arendatud uus Immuno Elixir. Kui traditsioonilise eliksiiri koostises on kasutatud etanooli, siis Immuno Elixiris vahetab selle välja uus tulija astelpaju. Samuti on Immuno versiooni lisatud C-vitamiini ning musta pässiku sisaldus võrreldes varasemaga suurem.

Parim kevadekuulutaja

Äsja müügile jõudnud uus Immuno Elixir, on sarnaselt oma eelkäijale, Chaga Health Elemental Elixir'ile, valmistatud meie looduse tõelistest superstaaridest. Anu Adermann, üks eliksiiri välja töötajatest, kes ise aastaringselt toidulisandit tarvitab, ütleb, et põhikomponendid on kahel eliksiiril jäänud samaks, kuid nüüd võivad immuunsuse tugevdajat kasutada ka need, kes mingil põhjusel etanoolisisaldusega versiooni tarvitada ei saanud. 

Immuno Elixir toetab nii täiskasvanute kui laste immuunsüsteemi. See on kõrge C-vitamiini sisaldusega väega jook, mis sisaldab organismile kasulikke toimeaineid nagu C-vitamiini, musta pässiku ehk chagaekstrakti, astelpalju ja mitmeid teisi põhjamaiseid ravimtaimi. Komponendid, mida kasutame, on tuntud tegijad rahvameditsiinist, kuid nüüd on nende positiivne toime leidnud kinnitust ka teadusuuringutes. Need mõjuvad organismi taastavalt, tugevdavalt ja haigusi ennetavalt,“ kirjeldab Anu eliksiiri koostisosade omadusi. 

„Rohkem kui kunagi varem, on täna küsimus selles, kuidas haigusi ennetada ja vananemist edasi lükata. Palju räägitakse sellest, kuidas seisame silmitsi tõsiste keskkonnaprobleemidega. Meie, Eestis, peame olema ääretult tänulikud, et saame kodumaisest puhtast loodusest pärit ravimtaimi kasutada oma tervise hüvanguks. Täna on rahvameditsiinis tuntud komponentide positiivne mõju leidnud juba kinnitust ka teadusuuringutes. Chaga eliksiiris sisalduvad ravimtaimed aitavad meid hoida tervetena ja kaitsta organismi haiguste eest,“ räägib Anu Adermann, Chaga OÜ üks partneritest. 

Anu on muide lõpetanud arstiteaduskonna ja töötanud aastaid arstina. Kuid ka tema teab oma kogemustest, et ravimtaimede mõju ei saa alahinnata. „Meie esivanemad uskusid mustal pässikul olevat kasvajavastane toime. Mu oma pereliige leidis sellest toidulisandi kasutamisel leevendust raske haigusega võitlemisel,“ lisab Anu. „Kevadel, mil organism on talvest kurnatud, vajab see erilist energiasööstu. Eliksiiri kuur kaks korda päevas, hommikul ja õhtul, aitab meie jõuvarud taastada,“ soovitab Anu. 

Chaga uus saadik

Kümmekond aastat tagasi telesaates „Tantsud tähtedega“ eestimaalaste südamed võitnud võistlustantsija Kerttu Tänav kasvatab täna kolme väikest last ning on talle omase positiivsuse, ettevõtlikkuse ja tervisliku eluviisi harrastamisega eeskujuks paljudele. Kerttu jõudis Chaga juurde läbi juhuse ning usub, et see, mis pärit meie puhtast loodusest, aitab ennetada haigusi ja kasvatada meie organismi vastupanuvõimet. „Sarnaselt Joseph Pilatese poolt loodud treeningmeetodile, mis aitab laduda tugeva vundamendi meie kehale, on tervislik toitumine ja liikuv eluviis kõik ühtviisi vajalikud, et oleksime terved ja õnnelikud ning jaksasime praegusele ajale, millega käib kaasas kohati lausa tormlev tempo, vastu pidada,“ räägib Kerttu. Seetõttu kasutab Kerttugi Chagat, et toetada organismi ajal, mil talv on jõuvarudele oma jälje jätnud. „Nii nagu kasutame oma toidulaual palju värsket kodumaist puu- ja juurvilja, on meie looduslikud ravimtaimed suurepäraseks allikaks tervise tugevdamisel ja probleemide ennetamisel,“ usub Kerttu, kes ise igapäevaselt spetsiaalsetel pilatese seadmetel Pirita Pilates Stuudios inimeste füüsilist vastupidavust kasvatada aitab.

Põnevat ja kasulikku Chaga Health Immuno Elixir'i koostisosade kohta.

Chaga ehk must pässik on põletikuvastase toimega. See sisaldab B-vitamiini, flavonoide, fenoole, vaske, kaltsiumi, kaaliumi, mangaani, tsinki ja rauda. 

Astelpalju toime erinevate haiguste ravis on seotud võimega aidata organismil end ise tervendada. Meie esivanemad tundsid astelpaju kui vereringet parandavat, astmat, suhkurtõve ja haavandtõve leevendavat taime. Samuti on teada tema põletikuvastane toime. Karmimates ilmastikutingimustes on mitmete toimeainete (sh C-vitamiini) sisaldus astelpajus kõrgem võrreldes soojemas kliimas kasvanud marjadega. Seega on Eestis kasvanud astelpalju eriti väärtuslik.

C-vitamiin on tugev antioksüdant, mida leidub astelpajus rikkalikult. Lisaks astepajule on Immuno Eliksiirile lisatud kontsentreeritud C-vitamiini, mis omakorda tõstab selle toidulisandi antioksüdantset võimekust. 

Raudrohtu on rahvameditsiinis kasutatud reuma, lihasvalude ja haavade ravis ning selle mikroobivastast toimet kinnitavad ka teadusuuringud.

Männikasvul on põletikuvastane toime ning see sisaldab ühendeid, mis aitavad immuunsüsteemil haigustele paremini vastu astuda.

Mesi on tervistava toimega ja sisaldab üle 200 erineva ühendi. Neist peamised on rafineerimata fruktoos, glükoos ning vesi. Lisaks C, D ja E-vitamiinid, kaltsium, raud, naatrium, kaalium, magneesium ning taimedelt pärit bioaktiivsed ained. Mee tarbimine aitab tugevdada organismi vastupanuvõimet haigustele.

Loe lisaks SIIT!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee