Eesti uudised

Kaja Kallas esmaspäeval keskerakondlaste häältele ei looda (307)

Toimetas Katrin Rohtla, 13. aprill 2019 10:42
Kaja KallasFoto: Martin Ahven
Reformierakonna esimees Kaja Kallas peab esmaspäeval riigikogus kõne ja parlamendiliikmed hääletavad, kas anda talle volitused valitsuse moodustamiseks või mitte. 

ERR-i uudisteportaal küsis Kallaselt, kui suureks peab ta enda võimalust meelitada keskerakondlasi üle, et nad tema visiooni poolt hääletaksid. 

Samal teemal

"Kui vaadata seda, mida ütles Martin Helme ühes intervjuus, et Keskerakonna liikmetele pidi andma rohkem ametikohti, et nad oleksid selle koalitsiooni suhtes positiivselt meelestatud, siis mul muidugi puudub illusioon, et keegi neist leiaks üles julguse hääletada oma südametunnistuse järgi," lausus ta.

Valitsuskoalitsiooni võimalikust elueast rääkides ütles Kallas, et kui vaadata juba praegu nende omavahelisi sõnelusi meedias näiteks alkoholiaktsiisi teemadel, siis on vastuolud selles koalitsioonis selgelt olemas ja arusaamised teemadest on väga erinevad.

"Valitsuskoalitsioonid püsivad siis, kui inimeste omavahelised suhted on head, aga neid häid suhteid kaugelt ei paista," märkis Reformierakonna juht.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee