Maailm

JULGED KELMID: kurjategijad varastavad politseiautodelt rattaid (4)

Toimetas Aare Kartau, 12. aprill 2019, 11:56
Jacksoni politseijaoskonna patrullsõiduk.Foto: facebook.com/24hourbailbonding
USAs Mississippi osariigis on mitu nädalat järjest toimunud ebatavalised kuritööd. Nimelt varastavad kartmatud röövlid järjepidevalt politseiautodelt rattaid, teatab WLBT3

Jacksoni politseijaoskond on kaotanud rehvivarastele viimasel ajal lubamatult palju vara. Seersant Roderick Holmes väitis, et laupäeval pidid nad töökotta pukseerima kolm politseiautot, mille rattad olid varastatud. Autod olid pargitud Jacksoni kesklinnas politseimuuseumi kõrvale. Politsei pole kindel, kuidas või millal seaduserikkumine toimus. 

See on juba teine sarnane juhtum paari nädala jooksul – eelneval korral pargiti patrullauto politseiakadeemia lähedusse. Hommikul avastati, et auto veljed koos rehvidega olid kadunud ning sõiduk oli ise kividele toetuma jäetud. Hiljutisema juhtumiga seotud politseiautode pukseerimine jäädvustati ka fotole.

4 KOMMENTAARI

r
rattavahetus on liiga keeruline 13. aprill 2019, 12:07
seal on ju ajusid ka vaja
m
12. aprill 2019, 22:40
Matteuse evangeelium 19:18 Mees küsis temalt: „Millised?” Jeesus lausus: „Ära tapa, ära riku abielu, ära varasta, ära anna valetunnistust, 19 austa isa ja ema ning armasta oma ligimest nagu iseennast!”
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee