Müstika

AVESTA 12. aprill | Tänase päeva märksõna on suur tühjus (1)

Kai Tamm, 12. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänase päeva märksõna on suur tühjus ja see sümboliseerib tühjust, mis oli enne materiaalset maailma ning millel on tohutu energeetiline reserv. Selle abil on võimalik oma elus paljut muuta. Jäta murelikud mõtted kõrvale, sest muidu pole ruumi uutele ideedele. Päevakava peab olema vaba, kuid üksilduses nukrutseda ei tohi. Hea on viibida looduses ja temaga suhelda.

Kell 10.18 algav kuutsükli 8.päev on seotud inimese uuenemise ja südametunnistuse ärkamisega. Tuleb lunastada tehtud vigu. Ole ettevaatlik partnerlussuhetes, kuna täna võib teineteist valesti mõista. Ole vaoshoitud ettenägelik ja mõistlik. Hea päev, et valmistada keerulisi ja paljukomponentseid taimeravimeid.

PÄEVA MÄRGID:

Kui kell, mis seisis, hakkab täna äkki käima või kuuled pidevalt kellalööke, siis ennustab see ootamatut edu ning õnne. Kui leiad kollasest metallist eseme, siis laheneb segane olukord. Kui kaotad nööbi või midagi muud riietusesemete küljest, siis vabaned halbadest tutvustest ning millestki liigsest. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui sa üldse und ei näinud. Kui nägid neid palju oled valel teel ja tõest kaugel, kuid kui nägid unes end alasti, siis oled õigel teel.

TOIT peab olema hapukas, kerge ja õhuline, kuid peamine on peen ning meeldiv aroom.

SOODSAD VÄRVID: hall ning luitunud ja kaitsevärvi toonid.

EBASOODSAD VÄRVID: musta-valge kombinatsioon ja kirevad toonid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee