KEI koalitsioonFoto: Robin Roots
Maaleht 11. aprill 2019 08:09
Peaminister Jüri Ratas nentis, et tänavu tema võimukoalitsioonil suurteks algatusteks raha ei jätku ja valimislubaduste täitmine tuleb siis kui need on rahaliselt kaetud.

Kuigi Ratas on varasemalt öelnud, et oleks valmis sel kevadperioodil tegema vajadusel negatiivse eelarve, ei ole keskerakondlase sõnul seda siiski vaja.

„Mulle meeldib see põhimõte, et ei Keskerakond, EKRE ega Isamaa ole teinud sellist koalitsioonilepet, et lubame pudrumäed ja piimajõed kokku ning tegelikult teame väga hästi, et seda rahalist katet ei ole. Hetkel ei ole koalitsioonileppes konkreetselt ühtegi kuupäeva ega aastat, millal me teatud rahalisi lubadusi täita saame,“ sõnas Ratas ja lisas, et see sõltub riigieelarve strateegiast.

Sellel aastal ei juhtu ilmselt midagi, sest Ratase sõnul saab konkreetselt parandamise juurde minna pärast sügisprognoosi, kui valitsus hakkab tegema järgmise aasta eelarvet.

Refereeritud artikli täistekst Maalehes.

Samal teemal

Kommentaarid  (133)

mõh 12. aprill 2019 08:50
mida te siis laiasite VALIMISTEL oma lubadustega? Kas aru vähe või pole austust rahva ees, kes eeldas, et teil oli mõistus, arvutamisoskus ja tahe riigi jaoks tööle hakata. Saite oma 500 palgalisa hea töö eest, mida EI TULE.
Kilplased 11. aprill 2019 22:17
Arusaadav, et ei ole. On vaja ju tõsta iseendi palkasid, maksta endale preemiat väga heade töötulemuste eest, teha mõttetuid reise, mängida välistiikide ees rikast onu , viia maksud lätti jne.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS