Eesti uudised

GALERII | Kauaoodatud T1 vaateratas avati suure peoga (4)

Ohtuleht.ee, 11. aprill 2019 07:00
T1 vaateratta avamispiduFoto: Martin Ahven
Neljapäeva südapäeval kell 12 avatakse kaubandus- ja meelelahutuskeskuse T1 Mall of Tallinna katusel olev vaateratas. Kolmapäeva õhtul peeti selle puhul ka avamispidu. 

T1 Mall of Tallinna juhi ja keskuse arendaja Pro Kapital Grupi juhatuse liikme Allan Remmelkoore sõnul saab vaateratta avamisega lõplikult täidetud aastatetagune hulluna tundunud unistus siduda kaubandus ja meelelahutus üheks tervikuks nii nagu seda kunagi varem Eestis ega mujal Euroopas ei ole tehtud.

Samal teemal

“Meid ei võetud väga tõsiselt, kui me selle plaaniga kunagi välja tulime. Veel viimase ajani arvati, et tegelikult seda vaateratast ju ei tule. Nüüd on ta aga kohal, ta on erakordne ja kordumatu, ta sõidab ja kaunistab Tallinna siluetti. Avalikkuse ootamatult suur ja positiivne huvi juba enne vaateratta avamist näitavad, et julgeid otsuseid osatakse hinnata ja tunnustada,” lausus Remmelkoor. 

Super Skyparki meelelahutuskeskuse operaatorfirma juht Alar Kajari lisas, et vaateratas ei ole kindlasti magnet ainult uuele keskusele, vaid see on maamärk kogu Tallinna ja laiemalt Eesti turismi elavdamiseks. “Me usume, et nii vaaterattas kui Super Skypargi meelelahutuskeskus on meie pealinna jaoks uus ja eriline atraktsioon, mis toob siia rohkelt uusi väliskülalisi ja ennekõike perekondi, kes soovivad seetõttu Eestisse ka kauemaks jääda,” lausus Kajari. 

Samal teemal

11.04.2019
ÕL VIDEOD JA GALERII | Multitalent Heino Kalm uudistas T1 vaaterattal, kuidas Tallinn on tundmatuseni muutunud
31.03.2019
MÄRTS VIDEOS | Kitarrimäng T1 vaaterattal, tulnukad Kaiu rabas ja Helme jumalik pääsemine
17.03.2019
GALERII  | T1 vaateratas on katusel püsti!