Krimi

FOTOD | Laupkokkupõrge: Tartu-Viljandi teel juhtunud avariis sai viga kolm inimest (14)

Asso Ladva, 10. aprill 2019 18:29
HEA NÄHTAVUSEGA RISTMIK: Sellele vaatamata õnnestus kahel autol ninapidi kokku saada, tulemuseks kolm vigastatut.Foto: Aldo Luud
Tartu-Viljandi maanteel Väike-Rakkes põrkasid kolmapäeval veidi enne kella nelja kokku sõiduautod Subaru ja Volkswagen Passat, avariis sai vigastada kolm inimest, õnneks mitte eluohtlikult.

„Passat tuli Rannu poolt ja Subaru Viljandi poolt, kes nüüd kellele ette keeras, selgitab menetlus,“ ütleb avariipaigal töötanud politseinik Aare Sulg. Oletatavasti sõitis kõrvalteelt ettevaatamatult peateele Volkswagen, kuid Sulgi sõnul on see ainult oletus, sest üheltki juhilt avariipaigal ütlusi võtta ei saanud.

Volkswageni vigastused olid nii suured, et juhi kättesaamiseks tuli päästjatel plekki lõigata. Nii Volkswagenis olnud kaks meest kui ka Subarut juhtinud mehe viis kiirabi Tartusse haiglasse.

„Kaks inimest puhusid, nemad olid kained, turvavööd olid kõigil kinni,“ ütleb Sulg. „Pealtnäha eluohtlikke vigastusi ei olnud, aga kiirabi pani lahaseid, nii et luumurde ja põrutusi ikka oli.“

Tartu-Viljandi teel asuv Rannu ristmik on kõikides suundades hea nähtavusega, nii et politseinik vangutas pead, et kuidas neil ometi õnnestus kokku põrgata.