Krimi

Põltsamaa kuti hea elu lõpp: politsei sulges ülisalajase Käsna-Kalle narkobutiigi (17)

Eesti Ekspress, 10. aprill 2019 11:54
Foto: Pixabay
Kevin Kill hoolitses enda arvates väga hästi, et tema narkoäri oleks ülisalajane ja jälgedeta, kuid tema kahjuks sellest siiski ei piisanud ja uimastikaupmees saadeti mõneks ajaks Rootsi kardinate taha.

22aastane Põltsamaa noormees Kevin Kill sõitis juba kaks aastat nooremana ringi uhke hõbedase Audi A6ga ning taskus oli tal edevaim Samsungi nutitelefon, kuigi keskharidusega noormees ei olnud juba mõnda aega käinud ei tööl ega koolis. Noormees teenis raha uimastite müümisega ja kuigi rahaliselt polnud Killi narkoäri teab mis suur – Lätist soetas ta aineid kokku vähem kui 1000 euro eest –, olid seaduse silmis kogused suured (kogusest piisanuks 600 inimesele narkojoobe tekitamiseks) ja kogu müügi salastatuse tase räakordne.

Esiteks avas Kill äri tumeveebis, kus pidas klientidega sidet varjunime „SpongeBob“ (eesti k.- Käsna-Kalle) alt ja lasi klientidel metüleendioksümetamfetamiini (MDMA) ehk ecstasy tablettide eest maksta vaid krüptorahas, kuna virtuaalülekanded ei jäta maksja ja saaja vahele jälgi. Kõigele lisaks ei andnud Kill kunagi aineid isiklikult üle, vaid peitis neid eri kohtadesse, juhatades ostja hiljem piltide ja koordinaatide järgi kaubani.

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

Samal teemal

08.04.2019
200 000 EURO EEST MEELEMÜRKI: politseinikud avastasid Lääne-Virumaal suure kanepikasvatuse
08.04.2019
KOHTUS LÕPPENUD LAPSEPÕLV: viin, kanep, multikad ja seks vastu tahtmist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee