Foto: Reuters/Scanpix
Toimetas Aare Kartau 10. aprill 2019 10:46
Alati pole kõik asjad nii, nagu nad näivad. Seda võib tõdeda ka Oregonis toimunud intsidendi põhjal, kus naine kutsus „vannitoas varjavate röövlite“ tõttu enda koju politsei, teatab CNN.

USAs Oregoni osariigis said Washingtoni maakonna politseinikud esmaspäeva hommikul hädaabikõne, kus naine teatas, et keegi on tema majja sisse tunginud ning lukustanud end vannituppa. Ta väitis, et nägi ukse alt varje liikumas. 

Politseinikud saabusid peagi sündmuskohale, neil oli kaasas ka K-9 politseikoer, kes oli valmis röövleid kinni nabima. Korrakaitsjad kuulsid samuti vannitoast kostuvat sahisevat häält, kuid keegi ei allunud nende korraldustele väljuda ruumist käed üleval. Tulirelvadega varustatuna avasid politseinikud ukse, kuid nende suureks üllatuseks nägid nad ruumis vaid Roomba robottolmuimejat, kes oli vannituppa kinni jäänud.

„Me murdsime vannituppa sisse ja puutusime kokku väga põhjaliku puhastustööga,“ teatas šerifi abi Brian Rogers. Juhtum on nüüd suletud, kuid šerifijaoskond jagas fotot kummalisest „kurjategijast“ ka Facebookis.