Eesti uudised

President Kaljulaid valmistub muskleid näitama (56)

Eesti Ekspress, 10. aprill 2019 08:31
XIV Riigikogu avaistung.Foto: Martin Ahven
Täna täitub president Kersti Kaljulaidil täpselt pool ametiaega ja  uus poliitiline olukord ei jäta kahtlust, et teine pool saabub presidendile hoopis teisiti.

Eesti Ekspress veetis presidendiga terve päeva, rääkis teda tundvate inimestega ja veendus, et ta on arvatust palju karmim ja jõulisem. Oma isiklikku elu hoiab ta tööst rõhutatult lahus ja sellepärast polegi Eesti avalikkus kuulnud midagi isiklikku presidendi ja tema praeguse abikaasa Georgi-Rene Maksimovski kohta ega näinud videolugusid sellest, kuidas agar tervisesportlane Kaljulaid jooksutrenne teeb.

Samal teemal

Seni pole presidendil olnud väga jõulist sisepoliitilist sõnumit, selle asemel on kogu rõhk läinud Eesti säravale sindamisele välissuhetes – töö millega ta on kolleegide sõnul hästi hakkama saanud ja pigem on imestusväärne presidendi töövõime välisvisiitidel, kus ei jää ükski minut kasutamata. Nõudlik on president ka teiste suhtes ning töötajatega suheldes olevat ta teinekord nii järsk ja otsene, et õrnemahingelisemal võib pisar silma tulla, kuid Kaljulaid ise ütleb selle kohta, „meil ei ole siin aega öelda ümber nurga asju.“

Refereeritud artikli täistekst Eesti Ekspressis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee