Maailm

Kaheksa miljoni dollari eest saare ostnud meest süüdistatakse poevarguses 

Ohtuleht.ee, 9. aprill 2019 19:01
Kmarti poodFoto: Scanpix
Florida osariigi mees Andrew Lippi ostis hiljuti Miami lähedal Key Westi piirkonnas kaheksa miljoni dollari eest privaatsaare, ent nüüd süüdistab politsei teda poevarguses. 

59aastasel mehel rahaga probleeme ei tohiks olla. Lisaks hiljuti kaheksa miljoni USA dollari eest ostetud Thompsoni-nimelisele privaatsaarele, kuulub talle ka otse mererannas asuv 12 magamistoaga maja, milles filmiti ka telekanali MTV hittsarja "The Real World" üks hooaeg. Praegu saab maja rentida Airbnb-st ning Lippi küsib ühe öö eest 1799 dollarit. 

Ometi väidavad ametijõud, et mees varastas nädal pärast saare ostmist umbes 300 USA dollari eest majapidamistarbeid Kmarti-nimelisest poest- tema saagiks langesid LED-lambid ja kaks kohvimasinat. 

Väidetavalt maksis mees alguses kahe kohvimasina eest üle 200 taala. Mõni aeg hiljem tagastas Lippi mõlemad masinad ning sai poelt kogu ostusumma tagasi. 

Müüjad aga avastasid, et 55 dollarit maksnud tuliuue kohvimasina oli mees vahetanud palju vanema vastu ning 150 taala Keuregi masina asemel oli karbis hoopis korvpall. 

Lippi lükkas vargussüüdistused tagasi ning väitis, et tegu on pelgalt vaidluse tema ja poe vahel. Politseile ütles mees, et klienditeenindaja oleks pidanud karbi kaalu järgi aru saama, et seal sees on kohvimasina asemel hoopis korvpall. 

59aastase Lippi saatus selgub 18. aprillil, kui astub kohtu ette. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee