Krimi

VIDEO JA FOTOD | Purupurjus ja agressiivne koeraomanik viidi kainenema (32)

Ohtuleht.ee, 9. aprill 2019, 15:25
Foto: Munitsipaalpolitsei
Nädalavahetusel sai munitsipaalpolitsei väljakutse Rotermanni kvartalisse, kus rihmata ringi jooksnud musta värvi koer ründas inimest. 

Patrulli saabudes oli koer rihma otsas, kohal oli ka politsei, kes oli kohale kutsunud koerapüüdja. Koeraomanik, noor naine oli tugevas joobes ja käitus väljakutsuvalt ning agressiivselt.

Samal teemal

Koer, umbes 1.5 aastane saksa lambakoer, ei olnud korrakaitsjate hinnangul agressiivne, küll aga oli ta segaduses ning purjus naisega edasi-tagasi liikudes pääses uuesti rihma otsast lahti. Kuna agressiivne naine rikkus avalikku korda, siis oli politsei sunnitud ta kainenema viima. Naisega koos olnud mees viis koera sündmuskohalt minema.

Vastavalt Tallinna linna koerte ja kasside pidamise eeskirjale ei tohi koer viibida avalikus ruumis ilma rihmata, olgu tegu kui tahes leebe või kuuleka koeraga, tuletab mupo meelde. Ka kõige kuulekam koer võib käituda ootamatult ja mitte alluda omaniku käskudele.

Alkohol ja loomapidamine kokku ei sobi, seda enam, et tegemist oli alles arenemiseas noore loomaga, kes on välistele mõjuritele eriti vastuvõtlik. Iga trauma võib hilisemas eas väljenduda agressiivsuses ja siis on seda välja ravida juba raske.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee