Maailm

Maias mesikäpp lõhkus auto, et leida pakike kummikarusid (1)

Toimetas Aare Kartau, 9. aprill 2019 11:06
Foto: Pixabay
Tõelistele karudele maitsevad samuti kummikarud – Colorado naine sai sellest teada raskemat teed pidi, kui mesikäpp lõhkus täielikult tema auto, et pääseda maiustuste juurde, teatab ABC7.

Ameeriklanna Cate Siegel väidab, et ta oli tahtnud neljapäeva hommikul tööle suunduda, kui märkas majast välja astudes, et tema garaaži- ja autouksed olid pärani lahti. Siegeli Subaru Forester oli muutunud karu hävitustöö tõttu täiesti sõitmiskõlbmatuks. Sõiduki uksed ning pea kogu sisustus oli metslooma poolt ära lõhutud. 

„Garaažipult oli autos, ta (karu – toim.) oli vist sellele peale astunud ning garaažiukse avanud, aga õnneks oli prügi just ära viidud,“ mainib Siegel. Naine ei uskunud, et karu oleks olnud ülemäära suur, sest ta oli mahtunud autot seestpoolt uudistama. Maias mesikäpp oli leidnud autost Siegelile eelmisel päeval kingitud kinkekorvi, kus olid pakitud kummikarud. Näljane loom oli suutnud paki avada ning suurema osa kommidest ära süüa. 

Siegel väidab, et mägedes elades tuleb alati valvel olla, et prügikastid ja uksed oleksid metsloomade eest lukustatud. Sel korral kaotas Colorados elav naine aga valvsuse.