Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Kevadiseks suurpuhastuseks pole aega ega motivatsiooni – mida teha? 

Moppi.ee, 9. aprill 2019, 16:00
Foto: Envato Elements
„Kevadel hakkab päike kõrgemalt käima ja loodus tärkab. Sel ajal on ka traditsiooniks teha kodus suurpuhastust ning hooajalised asjad eest ära tõsta. Niisiis on hea hooldada talvekraami, mis läheb mõneks ajaks kappi seisma, ning lüüa särama suvehooajal vajalikud asjad. Loomulikult värskendada ka elamist,“ nendib puhastusfirma Moppi.ee Eesti OÜ tegevjuht Sten Kreisberg.

Sten Kreisberg toob välja, et suurpuhastuse tegemisel on oluline süsteemsus ja õige lähenemine. „Esmalt tuleb ära panna hooajalised asjad, mida enam ei vaja – olgu selleks jalanõud või üleriided. Need peaks puhastama ja hooldevahenditega üle käima ning seejärel ära pakkima. Kui esemed on eest ära, siis on kergem ka puhastada,“ räägib spetsialist.

Kui suurpuhastuseks ei ole aega, soovitab Kreisberg seda teha vähehaaval – ühel päeval asjad eest ära, teisel päeval akende puhastus jne. „Kui aeg ja motivatsioon sellekski puuduvad, on veel lihtsam tellida endale professionaalsed abilised ning seda teenust Moppi ka pakub,“ leiab Kreisberg. Küll aga oleks siinkohal hea, kui inimene paneks ise hooajalised asjad enne eest ära (sest pärast nendega toimetades tolmutatakse ikka ning suurpuhastuse efekt pole nii tuntav). 

Kodukoristuse teenuse oluliseks plussiks on mugavus, sest kõik meist tahaksid tulla puhtasse koju. „Lisaks ei pea muretsema, kas endal on piisavalt tarvikuid ja puhastusvahendeid kodu puhastamiseks. Kolmandaks ei pea planeerima ega mõtlema, kust leida aeg, et kõik vajalikud asjad tehtud saaks,“ tõdeb Kreisberg.

Tihti kiputakse arvama, et koristaja tellimine on rikaste lõbu. Sten Kreisbergi kinnitusel ei vasta see tõele. „Meie klientuuris on inimesi alates üksikvanematest, kes elavad paneelmajade väikestes korterites kuni eramuteni (seda Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis). Pigem on küsimus põhjuses, miks kliendil kodukoristust vaja on. Küll oleme märganud, et nooremad on altimad teenust tellima. Vanem generatsioon on oma harjumustes kinni ning mõtlevad, et perenaine pole tõeline perenaine, kui ise ei korista,“ mõtiskleb ta.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee