Eesti uudised

Õhtulehe üürieksperiment tõestab – turg on korteriomanike dikteerida!

ÕHTULEHT UUDISTAS PEALINNA SÄÄSTUKORTEREID: tualettpott söögilaua kõrval, kuid hind krõbedam kui väikelinna kolmetoalisel (59)

Geidi Raud, 10. aprill 2019, 07:00
MA NÄEN SIND: Ei, siit uksest ei pääse Narniasse, vaid hoopis erilisse urgu. Erakogu
Tallinnasse soodsat elupinda otsiv inimene peaks arvestama, et väljenditel „ateljeekorter“, „kesklinn“ ja „avatud köök“ võib olla pealinnas hoopis teistsugune tähendus ning et üürihinnad on kõrgemad kui kunagi varem. Olgu etteruttavalt öeldud, et „ateljeekorteris“ võib olla luksus teha häda kohe söögilaua kõrval ja samal ajal elavat tuld nautida.

Terav varakevadine tuul lõikab läbi ihu, kui seisan Sitsi tänava täissoditud seintega kortermaja ees. Esimese korruse aknal peesitab mustvalge kass, tal tundub vastupidiselt minule soe ja mugav olevat. Keegi on ka just siia hoonesse sisse kolimas – majatrepile kuhjub järjest erinevate kirjadega kaste: antiik, tehnika, varia... Mind siia juhatanud kuulutuses rõhutati, et 250eurose kuutasu eest on üürile anda „väike ateljeekorter Põhja-Tallinnas muinsus- ja kultuuriväärtusliku maja nurgatornis“ ning et täpsemalt on tegu „omanäolise uruga erilisele üürnikule.“ 

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

59 KOMMENTAARI

i
Ise üürileandja 11. aprill 2019, 11:52
Kelle asi see on, mis hinnaga avar wc üürile anda, boonuseks on kui poti kõrvale veel sööma ja magama mahub ...
p
Patareis 11. aprill 2019, 06:12
olid kunagi samamoodi oleks ju võinud kohe panna jalajäljed sinna nurka oleks saanud nostalgitseda nats ja vanu aegu meenutada Patareist.
Loe kõiki (59)

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee