Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

OLULISED PLUSSID – miks valida laen laenumaakleri juures? 

Compara.ee, 9. aprill 2019, 20:52
Foto: Envato Elements
Kui kindlustuse või kinnisvara soetamisel võrreldakse alati parimaid pakkumisi, siis oleks loogiline seda teha ka laenu võtmisel. Compara laenumaakler võimaldab kiiresti leida laenuturult parim laenupakkumine ning koheselt samas veebikeskkonnas ka laenuleping sõlmida.

Olulised võidud laenu soovijale laenumaaklerit kasutades on:

+ laenutaotlus tuleb täita vaid ühe korra;

+ taotlusest pakkumiste saamiseni kulub vaid mõni minut;

+ koos laenupakkumiste võrdlusega annab laenumaakler ka soovituse parima pakkumise valimiseks;

+ kui taotleja leiab endale sobiva lahenduse, saab ta koheselt ka laenulepingu sõlmida;

+ krediidivahenduse teenus on laenuvõtjale tasuta.

„Siiski, et saada täpselt aru, millised on krediidiandjate pakkumised tegelikult, tuleb nii laenulepingu, laenuandja üldtingimuste, kui muude laenuga seotud dokumentidega hoolikalt tutvuda. Compara võtab arvesse laenupakkumiste kõiki tingimusi ning toob kliendile välja parima võimalikest,“ selgitab Compara juhatuse liige Ando Noormets.

Ta lisab, et sageli tehakse laenuotsus vaid tagasimakse suuruse ja intressi põhjal. „See ei tohiks kunagi nii olla. On ekslik arvata, et madalaim laenuintress ja väikseim kuine tagasimakse tähendab automaatselt parimaid tingimusi. Tähtis on aru saada, millised on lepinguga kaasnevad ühekordsed ja regulaarsed kulud, millised on kohustuslikud kõrvallepingud ning millised tingimused kaasnevad näiteks ennetähtaegse tasumise või maksega hilisemise korral. “ rääkis Compara juht.

Kui laenu saamine, samuti laenu hind, sõltub lisaks laenuandjale ka taotlejast endast, tema varasemast maksekäitumisest ning krediidiajaloost, siis lepinguga kaasnevad kulud on määratud laenuandja poolt ja seda taotlejast sõltumata.

Noormets soovitab, et klient peaks valima endale panga või krediidiandja pakkumise headuse, mitte nime järgi. Skandinaavia suurpankade kõrval on meil hulk kodumaiseid kui väiksemaid välispanku, kelle pakkumised on igati konkurentsivõimelised. Kui siia lisada veel ka laenudele keskendunud krediidiandjad, on pakkujate ring märkimisväärne, kelle hulgast endale sobivaim leida.

„Sellist neutraalsust maaklerteenus ka pakub. Erinevate laenuandjate pakkumiste võrdlemine eeldab meie kõigi harjumuste muutust ja avatust alternatiivsetele pakkumistele,“ tõdeb ta.

Compara ei ole laenuandja, vaid sõltumatu krediidivahendaja. Compara teenus on mõeldud kõikidele laenu võtta soovivatele täisealistele klientidele, kes soovivad kiiresti ja kergesti mõistetavalt saada ülevaadet erinevate krediidiandjate pakkumistest. Esialgu saab Compara vahendusel taotleda ilma tagatiseta laenu summas kuni 15 000 eurot, kuid peagi lisanduvad valikusse ka eluasemelaen ning autoliising.

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee