Krimi

FOTOD | SPIDOMEETRIL 180 KM/H: Pärnumaal hukkus raskes avariis noor mees 

Johanna-Kadri Kuusk, 8. aprill 2019 08:38
Hukkunuga õnnetus Pärnumaal.Foto: Kaspar Pokk
Täna hommikul juhtus Pärnumaal traagiline liiklusõnnetus, kui sõiduauto ja veoki kokkupõrkes hukkus sõiduautot juhtinud 22aastane mees. Veoki juht toimetati haiglasse.

Õnnetus juhtus Pärnu–Rakvere–Sõmeru maantee 16. kilomeetril. Esialgsetel andmetel kaldus Pärnu poole liikunud sõiduautot Ford juhtinud mees vastassuunavööndisse, kus toimus kokkupõrge veokiga DAF.

Liiklusõnnetuse asjaolud on veel selgitamisel, kuid politseinikel on alust arvata, et sõiduauto kiirus võis olla suurem kui sel teelõigul lubatud 90 km/h. Sõiduauto spidomeetri osuti oli kinni kiilunud kiirusele 180 km/h.

Hukkunuga õnnetus Pärnumaal.Foto: Kaspar Pokk

Pärnu politseijaoskonna välijuht Mati Tee sõnas, et headest teeoludest hoolimata tuleb juhtidel kinni pidada piirkiirusest ning säilitada sõites tähelepanelikkus. „Piirkiirus on kehtestatud põhjusega ning sellest kinnipidamine aitab võita aega ohuolukordadele reageerimisel. Juhi staažist ja sõiduki omadustest olenemata toob suurel kiirusel toimunud kokkupõrge pea alati endaga kaasa traagilised tagajärjed,“ ütles Tee.

Täpsemate asjaolude selgitamiseks palub politsei liiklusõnnetuse pealtnägijail ühendust võtta Pärnu politseijaoskonnaga telefonil 4446 659 või 5343 5613.

Õnnetuse täpsemad asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluse käigus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee