Ilm ja loodus

Hullus sotsiaalmeedias: kes tahab vahtida fotosid karulaugust ja sinililledest?! (26)

Ohtuleht.ee, 8. aprill 2019, 10:16
Foto: Robin Roots
„Sotsiaalmeedia on vahva koht, kus saab sõprade ja sugulaste eludega kursis olla, aga miks peavad kõik korraga hakkama postitama pilte esimesest sinilillest ja vohavast karulaugust?! Ka kõige normaalsemad inimese jätavad endast natuke totaka mulje, kui nende nädalavahetuse kõige suurem ime oli peenramaal avanenud õieke,“ kirjutab Õhtulehele 34aastane Kuldar.

„Võin mõista noorte vaimustust nende esimesest lapsest, aga esimene õis peenras?! Isegi kolm kitse akna taga pole enam mingi uudis!“ kirjutab Kuldar ja on pahur: „Kui sa ei kommenteeri või midagi kiitvat ei ütle, siis peagi potsatab su postkasti nördinud teade sõbralt – kas sa mu pilti lillest ei näinud? Nagu lasteaed!“

„Mulle meeldib loodus, aga ka infot on niigi meeletult, mistõttu meeldiks mulle palju enam, kui minu sotsiaalmeediat ei ummistaks fotod suvalisest rohuliblest,“ soovitab Kuldar kõigil enne mõelda, siis alles postitada.

„Ma ise järgin sotsiaalmeediasse postitades alati seda, kas minu postitus puudutab veel kedagi teist. Samas hoolin ka enda privaatsusest – kas kõik peavad teadma ja nägema, milline on mu kodu, vannituba või lillepeenar. Inimesed võiks pigem neid hetki oma elus lihtsalt nautida, mitte kõigile neid peale suruda,“ loodab mees, et ehk edaspidi ei jõua iga foto karulaugust või sinilillest sotsiaalmeediasse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee