Eesti uudised

Maaeluminister Tarmo Tamm: mina ei jätka uue valitsuse ministrina (14)

Toimetas Katrin Rohtla, 6. aprill 2019 09:58
Tarmo TammFoto: Teet Malsroos
Maaeluminister Tarmo Tamm teatab sotsiaalmeedias, et tema enam ministrina ei jätka, kuid kavatseb maainimeste eest edaspidi seista hoopis riigikogu liikmena.

"Tänaseks on lõplikult selge, et mina ei jätka uue valitsuse ministrina.Ministriaeg oli elu kiirem- ja kõige rohkem väljakutseid pakkuv aeg ja puhkuseks eriti aega ei jäänud," kirjutab Tamm sotsiaalmeedias.

"EL-i Nõukogu eesistumine,viimase aastakümne vihmasem sügis,viimase poolsajandi põuasem suvi ja palju uusi algatusi. Minul on väga hea meel, et Tori ajaloolises hobusekasvatuses on põlenud hoone taastatud ja kogu kompleks saab varsti korda ja käib ETKI uue kaasaegse keskuse ehitus.Aastaid räägiti põllumeeste üleminekutoetustest ja veterinaarõppe täiendavast rahastamisest.Tänaseks on need küsimused lahendatud.Uue algatusena viisime sisse meslasperede toetuse.Kui EL-is järgmisel finantsperioodil enamus riikide põllumeestel toetused vähenevad, siis meie põllumeestel toetused oluliselt kasvavad.Kindlasti sain juurde väga palju sõpru nii kodu- kui välismaal.Hea on ametiaega lõpetada uudisega, et SEB panga uuringu järgi näevad meie põllumehed sellel aastal kõige suuremat käibekasvu tõusu võrreldes teiste majandusharudega.Tundub uskumatu, aga tõsi see on. Põllumees on optimistlik ja vaatab tulevikku.Põllumajandus- ja maaelu on meie suur võimalus!Jätkan tööd Riigikogu liikmena ja seisan ikka maainimeste eest. Ilusat kevadet!"

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee