Müstika

AVESTA 5. aprill | Kui oled kedagi asjatult süüdistanud, siis täna on andekspalumiseks õige päev 

Kai Tamm, 5. aprill 2019, 07:00
Foto: Pixabay
Tänane päev on pühendatud õiglusele, andestamisele, südametunnistuse puhastamisele ja leppimisele. Kui oled kedagi asjatult süüdistanud, siis täna on andekspalumiseks õige päev. Tuleb hoida korda ja harmooniat, pidada kinni varem sõlmitud lepingutest või antud lubadustest. Räägi vähem ja kui, siis jälgi, mida räägid. Ole kõiges täpne ja punktuaalne. Mingil juhul ei tohi valetada.

Kuutsükli 30.päev algab kell 7.20. See on sobiv aeg kokkuvõtete tegemiseks möödunud kuust. Kuutsükli esimene päev algab kell 11.50. Kui sel ajal torkab pähe mõni uus idee, siis pane seda tähele, sest tänastest ideedest võib tulevikus suurt tulu tõusta.

PÄEVA MÄRGID:
Kui leiad nööre või silmuseid, siis pääsed ohtudest või ohtlikest olukordadest. Kui leiad mingi anuma, siis ootavad sind heaolu, õnn ning edu. Kui leiad värvilise või vääriskivi, siis saad sõpradelt toetust, kaitset, abi. Kui lõhud peegli, siis hävitad oma kaitse. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud sümboolsed unenäod on tähenduseta. Lähemal ajal täituvad vaid konkreetsed ja värvilised unenäod. Kui nägid unes lähedasi, siis on see hoiatus vigade tegemise eest, mis võivad tuua kurbust ja ebaõnne.

TOIT:
Kasuta ohtralt sibulat, küüslauku, mädarõigast, pipart. Hea on süüa soolaseid toite: soolaseeni, soolakala, soolapähkleid.

SOODSAD VÄRVID:
kõik sinised toonid.

EBASOODSAD VÄRVID:
kollane ja roheline.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee