Sisuturundus

GALERII | Kaasaskantav mälumäng, punutud kübar, akupank ja T-särk – laulu- ja tantsupeo teemaliste meenete valik on lai! 

Pood.laulupidu.ee, 8. aprill 2019, 12:04
„XXVII laulu- ja XX tantsupeo juhtmõte on „Minu arm“. Need Lydia Koidula sõnad puudutavad meid kõiki, mõne külje pealt samamoodi ja samas ka pisut erinevalt. Kui hoolid ning teed midagi armastusega, rõõmustab tulemus nii iseend kui ka teisi. Just sellistest juhtmõtetest lähtuvalt on valitud ka juubelipeo meened – me hoolime loodusest, me hoolime oma inimestest, me hoolime Eestimaast," selgitab meenete müügi eest vastutava Sokisahtel OÜ projektijuht Piret Ilver.

Meenete valik on lai ning meelepäraseid ja praktilise otstarbega tooteid leidub nii osalejale kui ka peo külastajale. 2019. aasta peo meenete valikusse kuuluvad näiteks: T-särgid (naiste, meeste, laste), vihmakeep, veepudel, seljakott, piknikutekk, punutud kübar, peoteemalised kleebised, puidust ja väärismetallist rinnamärgid, lipud ja vimplid, akupangad, USB mälupulk. Loomulikult lisandub jooksvalt veel asju.

Üheks kõige põnevamaks on kindlasti laulu- ja tantsupeo kaasaskantav mälumäng, mida on juubeli puhul ilus nii kinkida kui ka ise peo proovide või kontsertide vahepeal seltskonnas mängida.

Meenete valikul on peetud silmas, et igal tootel oleks kindel ja praktiline otstarve, nad on säästlikul põhimõttel loodud ning neid saab kasutada ka pärast laulu- ja tantsupidu.

Laulu- ja tantsupeo MINU ARM kauni välimusega särgid on toodetud õiglase kaubanduse põhimõtteid järgides koostöös Reet Ausiga. Õiglane kaubandus on kauplemisviis ja rahvusvaheline kokkulepe, mis toetab otse ja tõhusalt Aafrika, Aasia ja Ladina-Ameerika arengumaade ebasoodsas olukorras olevaid väiketalunikke ja tootjaid.

Õiglane kaubanduse tagab:

*arenguriikide talunike ja tootjate majandusliku elujõulisuse, sh tootjale kõiki kulusid kattev miinimumhind ja töölistele õiglase tasu;
*keskkonnasõbraliku ja säästliku tootmise;
*sotsiaalse vastutuse, sh lapsi ekspluateeriva töö ja orjatöö keeld, töötajate inim- ja tööõigustest kinnipidamine, paremad töötingimused;
*tootmise eelfinantseerimise ja tootjate pikaajalised kaubandussuhted importijatega.

Meenete müügi ja selle korraldamise eest on vastutav Sokisahtel OÜ, kuid kõik tooted on loodud koostöös enam kui 20 partneriga. Kõik tooted jälgivad 2019. aasta laulu- ja tantsupeo „Minu arm“ visuaalset keelt, ideid ja väärtusi. Toodete disainid on loonud XXVII laulu- ja XX tantsupeo kunstnik-kujundaja Martin Rästa.

Heida pilk laulu- ja tantsupeo kingipoodi SIIN ning eestiteemaliste meenete kingipoodi SIIN! E-poest on võimalik kõiki meeneid tellida transpordiga nii Eestisse kui välismaale. Iga meene ostuga toetad laulu- ja tantsupeo liikumist.

Kindlasti piilu laulu- ja tantsupeo eel ka Sokisahtlisse, kust leiab laulja ta tantsija põnevat nii selga kui jalga.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee