Maailm

VIDEO | Uskumatu! Briti sõdurid kasutasid märklauana opositsioonijuhi pilti (19)

Toimetas Aadu Hiietamm, 4. aprill 2019, 08:01
Jeremy Corbyn. Foto: AFP/Scanpix
Suurbritannias tekitas šoki sotsiaalvõrgustikes ringlev video, millel Briti sõdurid tulistavad lasketiirus opositsioonijuhi Jeremy Corbyni pildi pihta, vahendab BBC.

Kõigi märkide järgi toimus laskmine hiljuti Kabuli lasketiirus. Väidetavalt kasutavad langevarjurite rügemendi 3. pataljoni sõdurid värvikuule, kuid pildil on näha augud Corbyni peas.

Jeremy Corbyn mõjub paljudele parempoolsetele brittidele punase rätikuna, sest varem oli ta veendunud patsifist ning tänagi kutsutakse teda sageli marksistiks.

Šokeeriv video ilmus välja just siis, kui peaminister Theresa May alustas Brexiti ummikseisu lahendamiseks kõnelusi Tööpartei liidri Jeremy Corbyniga. 

Briti armee esindaja nimetas sõdurite käitumist lubamatuks ning teatas, et on alustatud teenistuslikku juurdlust. Corbyni pildi tulistamise mõistsid hukka nii leiboristide kui ka konservatiivide esindajad. 

Samal teemal

4. aprill 2019, 08:10
NATO PEASEKRETÄR: Donald Trump ajab õiget asja

19 KOMMENTAARI

j
4. aprill 2019, 19:12
Johannese evangeelium Jeesus on tõeline viinapuu 15: 1 „Mina olen tõeline viinapuu ja mu Isa on aednik. 2 Iga oksa minu küljes, mis ei kanna vilja, lõ...
(loe edasi)
p
Politseimuuseumi eksponaat 4. aprill 2019, 12:40
Tegid kommunistidele tagasi.
Loe kõiki (19)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee