Krimi

Ametijõud tuletavad aprillinalja taustal meelde: kui politsei, päästeamet või kiirabi peavad põhjendamatult kohale tulema, võib keegi jääda ilma eluliselt olulisest abist (2)

Toimetas Hindrek Pärg, 2. aprill 2019, 22:26
Foto: Stanislav Moškov
Prokuratuur tuletas Facebooki lehel meelde, et aprillinalja peaks tegema mõistuse piirides. 

"Eile saabus Tallinnas üks meesterahvas pärast tööpäeva lõppu koju ja avastas, et tema elukohas on käinud vargad ning kodu on armsatest asjadest tühjaks tehtud," kirjutati sotsiaalmeedias.

"Sellest arusaanuna käitus mees väga õigesti – teatas juhtunust häirekeskusele. Politsei saabus sündmuskohale asjaolusid kontrollima ja kriminalistid olid juba asumas varaste jälgi fikseerima kui ühtäkki leidis omanik kadunud asjad oma garaažist. Nimelt olid sõbrad tema kulul aprillinalja teinud. Sellega oli sedapuhku politseinike jaoks sündmus lahendatud.

Politseinikud said seejärel oma tööpäeva küll jätkata, kuid aprillinaljade või igapäevaste tempude planeerimisel peaks ikkagi meeles pidama, et kui politsei, päästeamet või kiirabi peavad põhjendamatult kohale tulema, võib keegi kuskil jääda ilma eluliselt olulisest abist.

Ilusat algavat kevadet ja õnneks on nüüd 1. aprill seljatatud!", seisis postituses.  

2 KOMMENTAARI

k
4. aprill 2019, 08:53
Kas ajudega inimesi ka politseisse tööle võetakse? See, kes külastas kaubanduskeskuste veebiaadresse kontaktandmete korrektseks sisestuseks, tegi ilmselt ka pommiähvardused. Ükski külastaja ei vahi mõttetuid veebilehti, kuna seal olev info on enamasti aegunud.
j
3. aprill 2019, 01:50
Jesaja 55:6 Otsige Issandat, kui ta on leitav, hüüdke teda, kui ta on ligidal! 7 Õel jätku oma tee ja nurjatu mees oma mõtted ning pöördugu Issanda ...
(loe edasi)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee