Sisuturundus

Laenuportaal Compara on vahendanud juba üle 1000 laenutaotluse 

Compara.ee, 3. aprill 2019, 13:43
Veebruari keskel laenumaaklerina tegevust alustanud Compara on vahendanud pankadele ja laenuandjatele enam kui 1000 taotlust.

Kõige aktiivsemad on olnud Tallinna ja Harjumaa inimesed, kelle taotluste hulk moodustab 40% kõigist esitatud taotlustest. Tartumaalt laekus taotlusi 15%. Pärnumaa, Lääne-Virumaa ning Ida-Virumaa on oma aktiivsuselt sarnased, napilt alla 10%.

Taotlejate vanus jaguneb piirkonniti väga ühtlaselt, keskmiselt on taotluse esitaja 37-aastane. Aktiivsemad võrdlusportaali kasutajad on aga mehed. Iga kolmas portaali kasutaja on naine.

Mõnevõrra üllatav on taotletav keskmise summa suurus, mis küünib 4000 euroni. Olgu lisatud, et Compara võimaldab esitada taotluse summas kuni 15 000 euri.

Kui taotlejate sissetulekutes võib täheldada olulisi erinevusi, siis taotletavate summade osas erisused piirkonniti puuduvad. „Võiks eeldada, et suurema sissetulekuga inimesed küsivad ka suuremaid summasid, kuid nii see pole,“ selgitab Compara juht Ando Noormets.

„Esimese tegevuskuu klientide aktiivsus on ootuspärane. Eestlaste jaoks on tegu siiski täiesti uue kogemusega ja kliendid leiavad meid järjest enam,“ kinnitab ettevõtte juht.

Samal teemal

„Iga otsus, kus klient on küsinud endale ka võrdleva või alternatiivse pakkumise, on juba hea otsus. Sellist neutraalsust maaklerteenus ka pakub,“ nendib Noormets.

Compara on sõltumatu krediidivahendaja, mis aitab kiiresti leida laenuturult parima laenupakkumise ning koheselt samas veebikeskkonnas ka laenulepingu sõlmida.

Compara on LoanFiner OÜ'le kuuluv kaubamärk, millele on Eesti Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidivahendaja tegevusluba. LoanFiner’i tuumikaktsionär on Aktiva Finants, mis on suurim krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõtete grupp Baltimaades. Aktiva Finantsi bilansimaht on 20 miljonit eurot, grupi ettevõtetes töötab 100 inimest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee