Lugejakiri

UUS RUBRIIK „KIRJATUVI NOKAST“ | Armsad poisid ja lp hr Alaver! Te ei teinud midagi, mida terve maailm pole teinud! (4)

E. Leemet, 3. aprill 2019, 17:29
Loen „ÕL“ hr. Deivil Tserpi ja teisi, kes meie suusatajaid hurjutavad dopingute kasutamisel, kusjuures nende ainule „süü“ on, et nad vahele jäid – saatuse ebaõnn.

On õige vanasõna, et „eestlase parim toit on teine eestlane!“ Vaadake, kuidas teised riigid oma sportlasi kaitsevad, kui need juhtuvad dopingutega vahele jääma., meie rahvas lausa särab rõõmust, kui meie noored poisid ja nende kauaaegne treener hr. Alaveert maailma silmis „alasti kisti“ ja neile „häbi-häbi!“ tehakse. Julgen väita, et maailma suusatajate paremik võtavad kõik dopingut, sest loogika ütleb, et ei saa nii olla, et ühtede ja samade maade mehed ja naised on ajast ajani teistest paremad, need on lihtsalt jõukamad riigid, nemad võivad lubada oma suusatajatele kalleid dopinguid, millest meie vaene Eesti unistadagi ei oska.

Samal teemal

Selle asemel, et neid, kes meie riiki häbistada ja alandada tahavad, „paika panda“, neile vastulauseid esitada lisavad eestlased veel omalt poolt vaesele poistele raskeid ja inetuid sõnu: „petturid“, „suusaliidu häbistajad“ jne. jne. Ja mida need noored mehed siis tegid – võtsid dopingut, nagu teeb terve suusatajate seltskond mujal maailmas, ainult meil oli õnnetus vahele jääda! Häbi Deivil Tserp, häbi Atali Stahlman, häbi Urmas Sõõrumaa! Häbi teile kõigile, kes hr. Alaveri ja noorte poiste mõnitamisest ja hurjutamisest mõnu tundsid!!!

Ma ei tea, kui kanged ja tublid on need suusatajad, kus üks (Maurice Manificat) tahaks meie Veerpalu maha lasta ja teine, norrakas Tarjei Bö, arvab, et suusatamise tase näitab rahva kultuuri! Kuid nende enda kultuuritase on küll väga madal.

Armsad poisid ja lp. hr. Alaver! Te ei teinud midagi, mida terve maailma suusaeliit pole teinud, kuid teil oli ebaõnn vahele jääda!

P.S. Esitagu keegi haritud inimene neile kahele internetis vastulause!

4 KOMMENTAARI

j
Jama 4. aprill 2019, 09:14
Meie omad on toredad poisid, no jäid vahele, mis siis., kõik ju teevad. Kas nii? Aga norrakad on pahad, tuleb kohe paljastada ja karistada ning maa al...
(loe edasi)
j
juga 4. aprill 2019, 02:38
Aga tippspordis ei ole ühtegi täiesti puhast sportlast.Küll Johaug jääb uuesti vahele ning ka Kowaltzik oli karistuse all. Ilmselt jälle arstide töö, et Björgen võimeline sünnitama on olnud. Siin ei ole valikut, tuleb teha vabaklass, nagunii tipud panevad.
Loe kõiki (4)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee